Mobil Oyun Şirketi BoomBit, 33 Milyon Kullanıcıyı Yeni Süpernet Tabanlı Web3 Oyun Platformu BoomLand’e Getiriyor

Mobil Oyun Şirketi BoomBit, Supernet teknolojisi üzerine kurulu ilk özel Web3 oyun platformu, meta veri deposu ve oyna ve kazan ekosistemi BoomLand’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu. BoomLand, yatırım, geliştirme, topluluk ve pazarlama desteği yoluyla projeleri, markaları ve sanatçıları Web3’e yerleştiren bir kuruluş olan Polygon Studios ile işbirliği içinde piyasaya çıkıyor. Polygon’un yatırım kolu olan Polygon Ventures da BoomLand’e yatırım yaptı.

BoomLand, oyna ve kazan, bir meta veri deposu, NFT’ler, DAO ve GameFi dahil olmak üzere Web3 öğelerini tek bir kullanıcı dostu ekosisteme bağlayan yeni bir blok zinciri oyun ekosistemini ortaya çıkarmaya hazırlanıyor. Web3 oyunları listesinden ilk çıkan, bir NFT ödünç verme ve ödünç alma pazarıyla donatılmış, oyna ve kazan, oynaması ücretsiz bir mobil oyun olan ‘Hunters On-Chain’ olacak.

Çeşitli ‘Hunters On-Chain’ oyun modları için oynanış görüntüleri ve teaserlar buradan ve buradan izlenebilir.

BoomLand, 33 milyon aylık aktif kullanıcı, yayınlanan 200’den fazla oyun ve 1’den fazla oyun ile dünyanın en hızlı büyüyen mobil oyun stüdyolarından biri olan ilk içerik sağlayıcısı BoomBit ile ortaklaşa harika oyunlar yayınlamaya odaklanan bir Web3 Oyun Platformu olarak kuruldu. bugüne kadar milyarlarca indirme.

Polygon’un yeni açıklanan Süpernetler ağını geliştirmeyi tercih eden BoomLand, bir Merkezi Olmayan Yayıncılık Organizasyonu (DPO) aracılığıyla çalışacak verimli ve hızlı bir blok zinciri ekosistemi aracılığıyla tıkanıklık sorunlarını azaltmayı, yüksek gaz ücretlerini kaldırmayı ve gecikme endişelerini azaltmayı hedefliyor. Kullanıcılar yerel $BOOM belirtecini kullanarak yönetişim işlevlerine katkıda bulunabilecek ve ekosistemin nasıl gelişeceğine karar verebilecek.

BoomLand CEO’su Hannibal Soares şunları söyledi: “BoomLand, oyun deneyimlerini önce oyuncu ekonomisini teşvik eden bir Web3 formatına dönüştürmek için tasarlandı. Kendi özel zincirimizi inşa ederek, doğrulanabilir dijital mülkiyet, ikincil pazarlar ve oyna ve kazan ödülleri gibi temel faydaları sağlarken blok zincirinin karmaşıklıklarını soyutlayabiliyoruz.”

See also  EA Sports F1 22 Races onto PS5, PS4 in July

Bu ortaklık, Supernet altyapısı aracılığıyla Polygon ağındaki bir oyun ekosisteminin tarihi ilk dağıtımını işaret ediyor. Son derece özelleştirilebilir alt zincirler olarak hareket eden Süpernetler, geliştiricilerin kendi altyapılarını oluşturmak zorunda kalmadan özel olarak yapılandırılabilir bir ağ aracılığıyla merkezi olmayan uygulamaları dağıtmalarına olanak tanır.

Polygon Studios İş Geliştirme, NFT ve Oyun Başkan Yardımcısı Steven Bryson-Haynes şunları söyledi: “BoomLand, yeni, blok zinciri olmayan yerel kullanıcıları Web3 oyunlarıyla tanıştırmak için kritik öneme sahip olacak. Onları gelişmekte olan Supernet ekosistemine dahil edeceğimiz için çok heyecanlıyız ve neler yaratabileceklerini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Polygon Studios, OpenSea, Decentraland, Sandbox ve Decentral Games dahil olmak üzere en iyi blok zinciri tabanlı şirketler, Web3 ve NFT projelerinden bazılarıyla çalışmakla akredite edilmiştir ve dışarıdaki diğer zincirlerden beş kat daha fazla oyun ve NFT dApp’lerine ev sahipliği yapmaktadır. Ethereum ana zincirinin

Çokgen hakkında
Polygon, Web3 için ölçeklenebilir, uygun fiyatlı, güvenli ve sürdürülebilir blok zincirleri sunan lider blok zinciri geliştirme platformudur. Büyüyen ürün grubu, geliştiricilere L2 (ZK Toplamaları ve İyimser Toplamalar), yan zincirler, hibrit, bağımsız ve kurumsal zincirler ve veri kullanılabilirliği dahil olmak üzere büyük ölçeklendirme çözümlerine kolay erişim sağlar. Polygon’un ölçeklendirme çözümleri, barındırılan 19.000’den fazla merkezi olmayan uygulama, işlenen toplam 1,6 milyar işlem, 142 milyondan fazla benzersiz kullanıcı adresi ve güvence altına alınan 5 milyar dolardan fazla varlıkla yaygın bir şekilde benimsendi. Poligon, Web3 ekosisteminin karbon negatif olmasına öncülük etme hedefiyle karbon nötrdür.
Eğer bir Ethereum Geliştiricisiyseniz, zaten bir Poligon geliştiricisisiniz! DApp’iniz için Polygon’un hızlı ve güvenli txn’lerinden yararlanın, buradan başlayın.

Polygon Studios Hakkında
Polygon Studios, dünyadaki en popüler blockchain projelerinin evi olmayı hedefliyor. Polygon Studios ekibi, Web2 ve Web3 ekiplerine geliştirici desteği, ortaklık, strateji, pazara giriş ve teknik entegrasyonlar gibi bir hizmet paketi sağlayarak Polygon üzerinde merkezi olmayan uygulamalar oluşturan geliştiricileri desteklemeye odaklanmıştır. Polygon Studios, OpenSea’den Prada’ya, Adidas’tan Draft Kings’e ve Decentral Games’ten Ubisoft’a kadar projeleri desteklemektedir.

See also  PowerA Spectra Infinity Xbox Controller Review: An RGB Lover's Dream