Sızıntılar, Marvel Zero War Cover’dan yeni Spider-Verse görünümlerinin geldiğini ortaya koyuyor

Sorun çizgi roman çok daha popüler hale geliyor Fortnite ve ilmekçiler bu çizgi romanları satın alıyor tazmin etmek deriler ve makyaj malzemeleri. Bu sayı çizgi romanları yeni işbirlikleri oyunda. Böyle bir işbirliği sıfır savaş ilk sayısı piyasaya çıktığında sızdırıldı. Örümcek-Ayet Fortnite’da genişledikçe, Fortnite’da bulunabilecek olan Örümcek Adam’ın derisi bu kez sızdırılıyor. Sızıntılar da gösteriyor Mil Morales ve Örümcek-Gwen oyuna skinler de geliyor.

Spider-Verse, Fortnite’ta yeni görünümlerle genişliyor

Örümcek Adam’ın cildi, bölümün başlangıcından beri oyunda popüler olmuştur ve Fortnite topluluğu, iki örümcek adam görünümü ile tedavi edilmiştir. Fortnite, Marvel’in büyük bir hayran kitlesine sahip olduğu için Marvel geçitlerini getirmeye devam ediyor. Örümcek Adam, Marvel’daki popüler karakterlerden biridir ve genellikle Fortnite’da görülür.

Yeni sayının ortaya çıkmasıyla birlikte, ödül olarak örümcek adam kozmetiklerini getiren oyuncular aldı. Bu ödülleri alabilmek için oyuncuların çizgi romanlara yatırım yapmaları gerektiği biliniyor. Örümcek Adam Sıfır ile piyasaya sürülen başka bir cilt kıyafeti sorun 1 ve bir eşlik etti Kazma ve geri bling. Birkaç sızıntı, başka bir web-slinger’ın piyasaya sürüleceğini ve Peter Parker olmayacağını tahmin ediyor.

Sızıntılar, Miles Morales ve Spider-Gwen dahil olmak üzere yeni Spider-Man varyant görünümlerinin geldiğini gösteriyor

bu Fortnite x Zero War’ın sızdırılmış kapağı topluluğun birçok olasılığı düşünmesini sağladı. Kapak, adında bir ağ-slinger görüntüler. Örümcek- Gwen Haze’e karşı. Kıyafet, çizgi romanın kendisinden ve Örümcek Ayetine filmler. Aşağıda gösterilen resim, kıyafetin nasıl göründüğüdür.

Fortnite Örümcek Ayet Örümcek Gwen
Fortnite Spider-Gwen dış görünümü sızıntıları (Epic Games aracılığıyla görüntü)

Mil Morales ayrıca geçiş sorunu için bir varyant kapağıdır. Loopers, Miles Morales örümcek adam görünümü üzerinde spekülasyon yapıyor ancak henüz bir doğrulama yok. Sorun, birçok yeni fikirle ortaya çıkıyor ve yakında daha fazla geçiş göreceğiz.

Fortnite’daki Spider-Verse Skin sızıntıları hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla Mobil Oyun haberi ve güncellemesi için WhatsApp grubu, telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Instagram ve heyecanve Google Haberleri Hızlı güncellemeler için.

See also  Fortnite şarkıları DMCA grevleriyle vuruluyor