Roblox Quest 2’ye geliyor olabilir – işte bildiklerimiz

Şu anda, bir oyun PC’niz ve desteklenen bir VR kulaklığınız varsa, VR üzerinden Roblox oynayabilirsiniz. Bununla birlikte, Meta Quest 2 aracılığıyla tamamen farklı, daha sürükleyici bir oyun deneyimi sunan bir söylenti duyurusu var.

Kendini Roblox’a adamış Bloxy News, popüler dünya kurma oyununun yakında metaverse’e geleceğini ve resmi bir duyurunun geleceğini tweetledi.

Mark Anthony Ramirez

Mark, 20 yıl boyunca ülke çapında komedi şovlarında başrol oynadı ve ABC, MTV, Comedy Central, Howard Stern, Food Network ve Sirius XM Radio’da yer aldı. Flört, aile, siyaset, sosyal meseleler ve teknolojiden akla gelebilecek her konu hakkında yazdı. İlk teknoloji makalelerini 10 yıl önce şu anda dağılmış olan Dads On Tech için yazdı ve mizah ile teknolojiyi birleştirme tutkusu, Laptop Mag ekibinin vesayeti altında büyüdü. Bir şeyleri yıkma ve yeniden inşa etme tutkusu Mark’ı evde popüler yapmadı, ancak efsanevi Commodore 64’ü eline aldığında, teknolojik her şeye olan tutkusu derinleşti. Bu günlerde, çekim yapmadığı, görüntüleri düzenlemediği, kameralar ve dizüstü bilgisayarlar ile kurcalamadığı veya sahnede olmadığı zamanlarda, masasında atıştırma yaparken, teknik, yeni şakalar veya filme almayı hayal ettiği senaryolar hakkında her şey hakkında yazarken bulunabilir.

See also  Parents' Opinions Divided Over Roblox, A Popular Online Game Played By Children