Fortnite X Sürekli Dizi İşbirliği Görünümleri: Hiç Bir Geçiş Etkinliği Olacak mı?

Yakın zamanda bir hayran yapımı “Ya Olursa?” konsept videosu, bazı hayranların bunun olup olmayacağını sormasını sağladı. Fortnite X Sürekli Dizi ortak çalışma görünümleri her iki özellik arasında bir tür çaprazlama olayı ile. Oyunun Rick ve Morty ile olan işbirliğinin başarısı göz önüne alındığında, geniş Cartoon Network kataloğunda daha popüler özellikleri görme şansı olabilir. Ama bu ne kadar olasıdır?

Fortnite X Sürekli Dizi işbirliği olacak mı?

Brezilyalı CG sanatçısı ve 3D / 2D animatör João Filipe Santiago, bir Fortnite eşya mağazasının Sürekli Dizi geçişi olsaydı nasıl görüneceğine dair harika bir taklit video (yukarıda yayınlandı) oluşturdu. Çizgi filmin en sevilen karakterlerinin Blender modellerini ve animasyonlarını yaratarak, Rigby’nin sırtında klavye çaldığı ve Hi Five Ghost ile Skips’in eşlik ettiği bir Mordecai dış görünüşünü vurgular. Ayrıca akıllıca bir Skips Forever ifadesi, bir Fists of Justice toplama aracı ve harika bir OOOHH! Rigby ve Mordecai’yi kollarını kaldırarak çılgına çeviren ifade. Videonun sonuna doğru Mordecai’nin yere düştüğünü ama sonra Rigby’nin şakalaşmasıyla alındığını gösteriyor.

Video ne kadar şaşırtıcı olsa da, Epic Games’in en azından yakın gelecekte gelecekteki bir işbirliği için Sürekli Dizi’yi seçmesi pek olası değil. Animasyonlu sitcom hala güçlü bir nostalji faktörüne sahip olsa ve tuhaf Fortnite havasına çok iyi uysa da, uzun zamandır yayınlanmadı. Cartoon Network’te toplam 250’den fazla bölümle sekiz başarılı sezondan sonra, ana dizinin son bölümü Ocak 2017’deydi. Fortnite haklı olarak yeni ve güncel özelliklere sahip ortak çalışmalar seçme eğilimindedir ve eğer değilse, o zaman yapmak zorundalar. Naruto gibi kitlesel olarak popüler olmak.

A Olası işbirlikleri hakkında Fortnite anketi 18 Haziran 2022 civarında oyunculara gönderilen bir mesaj, Sürekli Dizi’nin “Çizgi Filmler ve Anime” veya “TV Şovları” kategorilerinde listeye girmediğini gösteriyor. Ama tüm umutlar kaybolmaz. Sürekli Dizi, örneğin Dragon Ball Z veya Pokemon’a (her ikisi de listede var) karşı gerçekten rekabet edemese de, Princess Mononoke ve Chucky’ye karşı karışıma konulabilir. Yeterli sayıda hayran, Epic Games’ten Twitter’da veya anketler aracılığıyla bir Sürekli Dizi işbirliği talebinde bulunursa, bu söz konusu olamaz. Yeterince ilgiyle, belki de Santiago’nun harika çalışmasını retweetleyerek bu bir gün gerçekleşebilir.

See also  'Corporate Blanka' and 'Gym Sakura' are coming to Fortnite on April 28, 2022

Diğer yandan Mirror’s Edge 3 olmayacak çünkü DICE’ın Battlefield 2042 nedeniyle zamanı yok gibi görünüyor ve Xbox Game Pass, Far Cry 5, FIFA 22 ve daha fazlasını Haziran ayında ekleyecek.