PS5, PS4, Xbox ve PC için No More Heroes 3, Yeni Fragmanda Oynanış Ara Sahnelerini Gösteriyor

Haberler

Bugün Marvelous Entertainment, No More Heroes 3’ün yakında çıkacak çok platformlu sürümünün yeni bir fragmanını yayınladı.

Bugün Marvelous Entertainment, No More Heroes 3’ün yakında çıkacak çok platformlu sürümünün yeni bir fragmanını yayınladı.

Goichi “Suda51” Suda’nın en son aşk emeği 4 Ekim 2022’de batıda PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC’de piyasaya sürülecek (6 Ekim’i fragmanda göreceksiniz çünkü bu Japon sürümü tarih) önceki Nintendo Switch münhasırlığını geçmişin bir sınırlamasına dönüştürmek.

Fragman, arka plan, büyük düşmanlar, hack and slash eylemi ve bekleyebileceğimiz tuhaf mini oyunlar dahil olmak üzere oynanışa ve ara sahnelere bir bakış sunuyor.

Aşağıdan izleyebilir ve tüm çılgınlığın sizi ikna edip etmediğini görebilirsiniz.

Beklemek istemiyorsanız, oyun geçen yıl Ağustos ayından bu yana Nintendo Switch’te mevcut.

Oyun, otaku kahramanımız Travis Touchdown’ı, tüm dünyayı acımasız bir uzaylı istilasından korumak için hak ettiği (tartışmalı) emekliliğinden çıkmaya zorlarken geri getiriyor.

Gezegeni koruma şansına sahip olmak için Travis, kötü Prens FU’yu ve onun on uzaylı suikastçısını yenerek Galaktik Süper Kahraman Sıralamasının zirvesine çıkmak için savaşmalıdır.

Tabii ki, böyle cesur bir çaba çok paraya mal olur, bu yüzden kahramanımız, ışın katanasını kullanarak ya da çim biçmek gibi sıradan işler yaparak daha temel yeteneklerini kullanarak çalışarak kazanmak zorundadır. Her biraz yardımcı olur.

Işın Katana’sıyla dövüşmenin yanı sıra, Travis artık çeşitli yetenekleri etkinleştirmek için Ölüm Eldiveni’nden de faydalanabiliyor ve hatta süslü bir tam savaş zırhına sahip.

See also  You can now queue to purchase a PS5 direct from Sony