Fortnite yakında kaykay alıyor

Epic Games, Fortnite Battle Royale’ı geliştirmenin her zaman farklı yollarını arıyor. v21.10 yaması çok büyük ve oyuna birçok yeni öğe ekledi. Oyun geliştiricisi, bazı oyun ve harita değişikliklerini yayınlamak için de kullandı.

Fortnite sızıntıları, oyun verilerinde Epic Games’in oyunun geleceği için planlarını ortaya çıkaran birçok ek dosya buldu. En son Fortnite sızıntısı, kaykayların Fortnite Battle Royale’a geleceğini iddia ediyor! Bu çok ilginç ve bu tür bir aracın Bölüm 3 Sezon 3 teması için mükemmel olacağına şüphe yok.

Not: Geliştiriciler aynı konuda resmi bir bilgi açıklamadı. Bu nedenle oyuncular aşağıdaki bilgileri bir tutam tuzla almalıdır.


Fortnite oyuncuları gelecekte kaykay kullanabilecek

Epic Games, Bölüm 1’in 4. Sezonu yayınlandığından beri farklı araç türlerini denemeye başladı. Bunlardan bazıları Alışveriş Sepetleri gibi çok basitti, bazıları ise Sezon X’teki BRUTE Mech gibi aşırı güçlü olarak kabul edildi.

Sonunda, Bölüm 3’te çok fazla güçlü araç olmadığı için oyun geliştiricisi, araçlar söz konusu olduğunda sağlıklı bir denge bulmuş gibi görünüyor.

En popüler Fortnite sızıntısı olan HYPEX, geçtiğimiz günlerde video oyununa kaykayların geldiğini ortaya çıkardı. Sızıntı yapan kişi, Epic Games’in yakın zamanda bu sezon için mükemmel olacak bu yeni araç üzerinde çalışmaya başladığını iddia ediyor.

YAKLAŞAN ARAÇ / MEKANİK 🔥Epic, son zamanlarda Paten üzerinde çalışmaya başladı ve tıpkı kayma fiziği gibi olacak.. Yokuş yukarı çıkarken yavaş ve yokuş aşağı giderken hızlı, vb.. Ve Motosikletler tekrar güncellendi, böylece aktif olarak üzerlerinde çalışıyorlar fazla! https://t.co/r0dLNds4Cp

Kaykaylar oyuna eğlenceli bir katkı olacaktır, buna hiç şüphe yok. Ayrıca, sezon tamamen ürpertici ve titreşimle ilgili, bu nedenle kaykay eklemek çok mantıklı.

See also  Laugh'u Fortnite'ın en zehirli ifadesi yapan nedir?

Paten fiziği kaymaya benzer olacaktır. Oyuncular yokuş aşağı kayarken çok daha hızlı hareket edecekler, yokuş yukarı çıkmak onları yavaşlatacaktır. Henüz daha fazla ayrıntı bulunmamakla birlikte, kaykaylar Alışveriş Sepetlerine benzer olabilir.


Fortnite’a bir araç daha geliyor

Epic Games, kaykayın yanı sıra Fortnite Battle Royale’a rollerstakes de ekleyebilir. Sızıntı iddiaları göz önüne alındığında, yeni bir paten tamircisi olacağı, bu yeni bir öğe olabilir. Sonuçta, tekerlekli patenlerin olduğu bir yükleme ekranı da var.

Sadece bir hafta önce, birçok Fortnite sızıntısı Epic Games’in motosikletler üzerinde de çalıştığını öğrendi. Bu araç hala erken bir geliştirme aşamasında gibi görünse de, içinde bulunduğumuz sezonda çıkması şaşırtıcı olmayacaktır.

HYPEX, oyun geliştiricisinin bu aracı en son güncellemeyle güncellediğini doğruladı, bu da araçta bazı ilerlemeler olduğu anlamına geliyor.

Bölüm 3 Sezon 3’ün Eylül ortasında bitmesi planlanıyor, bu da tüm zamanların en uzun Fortnite sezonlarından biri olacağı anlamına geliyor. Tüm bu sızıntılar, Epic Games’in yeni içerikler yayınlayarak oyuncuların yaz boyunca eğlenmesini sağlamak için çok çalıştığına işaret ediyor.