Fortnite potansiyel olarak Oyuna bir “Havai Fişek Silahı” ekliyor

Yeni sezon kısa süre önce başladı ve bol miktarda yeni silah ve diğer ganimetler getirdi. Görünüşe göre bu, Havai Fişek Tabancasına sahip olacak.

öne çıkanlara göre Fortnite sızıntısı HYPEX, Havai Fişek Silahı bu sezon yakında çıkacak. Tweetlerine yüklenen videoya dayanarak, Havai Fişek Silahına bir bakış gibi görünen şeyleri fark edebilirsiniz. Klip, Sezon 3’ün Vibin’ giriş videosundan geldi, burada oyuncular sezondan ne bekleyeceklerini az çok görebilirler. HPEX ayrıca, silah ilk kez piyasaya çıktığında oyuncuların onu Sandıklarda, Yer Ganimetlerinde, Tedarik Düşüşlerinde ve NPC’lerde bulmayı bekleyebileceğini belirtti.

Ne yazık ki, Fortnite’ta Firework Gun dinamiğinin nasıl oynayacağına dair somut bir kanıt yok. Yapabileceğimizin en iyisi, silahın nasıl çalışacağına dair varsayımlarda bulunmak. Dürüst olmak gerekirse, iki şeyden biri olabilir, ya Bomba Atar ya da Flare Gun’ın bir varyasyonu olacak.

Hırslı Fortnite hayranları, Bomba Atarların mevsimsel farklılıklara sahip olduğunun farkındadır. Paskalya sırasında oyuncular Yumurta Başlatıcı’yı kullanırken, kışın Kartopu Başlatıcı’yı alırdık. Şu an itibariyle, Bombaatar’ın yaz sezonu için özel bir varyasyonu yok. Bununla birlikte, bu sezon çıkan Havai Fişek Silahı mükemmel bir zaman olabilir. Özellikle üçüncü sezonun teması düşünüldüğünde, havai fişeklerin hareketli bir ortamda olması çok mantıklı.

Ancak HYPEX tarafından sağlanan kısa klibe daha yakından bakacak olursanız, yeni silah daha çok Flare Gun gibi görünüyor. Havai fişeklerin fırlatıldıktan sonra havada dağılma şekli, İşaret Fişeğinin bir varyasyonu olması daha mantıklı. Yine de bu görülmeye devam ediyor, bu yüzden şimdilik silahın Fortnite’ta resmi olarak piyasaya sürülmesini beklememiz gerekecek.

Fortnite, Naruto, Fortnite Naruto, Kazekage Gaara, Uchiha Itachi, Hyuuga Hinata

See also  Oyun her cihazda nasıl edinilir