Fortnite x Star Wars – Resmi Darth Vader Tanıtım Fragmanı

Fortnite Adası’na Darth Vader geldi. Düşen Jedi, seferine başladı ve her oyunda belirli alanlara birkaç Stormtrooper ile indi.

Rakiplere saldırmak veya fırlatmak ve mermileri saptırmak için kullanılabilecek Darth Vader’ın Işın Kılıcı’nı elde etmek için oyuncuların onu yenmesi gerekir. E-11 Blaster’lar, onları düşüren Stormtrooper’ları yenerek veya Vader Çıkarma Sitelerinde İmparatorluk Sandıkları aranarak da elde edilebilir.

Fortnite birçok tanınmış karakteri ağırlıyor, ancak son aylarda eğlenceyle ilgili en büyük ortaklıklardan bazılarını gördük. Spider-Man, Doctor Strange, Moon Knight ve diğer süper kahramanlar Fortnite’a katıldı. Ve çok sayıda başka sızıntı oldu.

Ancak en çok beklenen ortaklıklardan biri bir kez daha Star Wars ile oldu. Darth Vader kostümünün gelişi Fortnite oyuncular tarafından bekleniyordu.

Ve şimdi Fortnite saygıdeğer antagonistin ilk gerçek önizlemesini yayınladı, sızıntıların doğru olduğu anlaşılıyor.


Resmi Darth Vader Teaser Fragmanı

Hayran kitlesi, çeşitli görünümler, eşya mağazası için kozmetikler ve Lightsabers ve Mando’s Rifle gibi oyun içi Mythic silahları tanıttıkları için Fortnite ve Star Wars ortaklıklarına bayılıyor. Bazı kozmetikler filmlere veya Disney+ şovlarına tam olarak uyuyordu, diğerleri ise izleyicilerden olumsuz geri bildirimler aldı.

Bununla birlikte, iki işletme arasındaki ortaklık, orijinal Star Wars filmlerinden iki karakter olan Disney+ serisi Obi-Wan Kenobi’de Obi-Wan Kenobi ve Darth Vader’ın tanıtılmasının bir sonucu olarak güçlendi. Geçen ay Star Wars Günü’nde oyuncular oyuna girdi ve Obi-Wan’ın ışın kılıcının eklenmesiyle Mythic ışın kılıçlarını oyun içinde bir kez daha deneyimledi.

Darth Vader’ın vizyona girmesi Fortnite Item Shop, Obi-Wan Kenobi için yakın zamanda yapılan bir promosyonda kısaca alay edildi.

bu tanıtım videosuadresinde yayınlanan Fortnite Twitter sayfaları, oyunda Kenobi gibi davranan Obi-Wan Kenobi’yi içeriyor. Onu bir kitap okurken, The Fortress’i keşfederken ve IO Muhafızlarında bir akıl hilesi kullanırken gözlemleyebilirsiniz.

See also  Fortnite: How to Break Rock Pile in Reality Falls

Ancak bu, treylerin en önemli faktörü değil. Obi-Wan Kenobi, bazı IO monitörlerinin önünde dururken yavaşça dönüyor. Bir ışın kılıcının kırmızı bir parıltıyla başladığını ve arkadan size doğru döndüğünde kesildiğini duyuyorsunuz.

Doğal olarak, bu, kızıl bir ışın kılıcı sallayan herhangi bir karakter olabilir. Ancak Obi-Wan Kenobi televizyon dizisinin, Kenobi’nin Sith’in İntikamı olaylarından sonra kaçmasına odaklandığı göz önüne alındığında, bunun Vader olduğundan eminiz.

Fortnite x Star Wars Resmi Darth Vader tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.


En son gelişmelerden haberdar olun oyun Haberler burada, GiveMeSport’ta.

Şimdi Haber – Spor Haberleri