İnşaat Simülatörü Bu Eylül’de PS5 ve PS4’te Çalışıyor

Toplu taşıma, tarım ve keçiler vardı – şimdi giderek daha popüler hale gelen simülasyon türü, dikkatini inşaata çeviriyor. Uygun bir şekilde adlandırılan İnşaat Simülatörü, PS5 ve PS4 için yeni duyuruldu ve editör Sammy Barker’ın boş zamanını geçirmesi için umut verici yeni bir oyun gibi görünüyor.

Kamyonetlerden vinçlere düzinelerce lisanslı araç içeren oyun, sizi ve üç adede kadar kooperatif arkadaşınızı, sözleşmeleri üstlenebileceğiniz ve çeşitli yapılar inşa edebileceğiniz açık bir dünya ortamına koyuyor. Aslında seçilebilecek iki harita var – Güneybatı Almanya’dan ilham alan Friedenberg ve kurgusal ABD şehri Sunny Haven – ve her birinin biraz farklı odakları olacak. İlki daha çok şehrin altyapısını iyileştirmekle ilgiliyken, ikincisi daha çok turist çekmek için liman bölgesini inşa etmekle ilgili.

Her şey yeterince derinlemesine görünüyor, ancak aşırı derecede öyle değil – beton döşemek veya temelleri kazmak gibi mantıklı adımları izlemeniz gerekecek, ancak keyifli, muhtemelen oldukça sakin bir deneyim için hepsi basitleştirildi. PS Blog’a göre, PS5’te DualSense denetleyicisinin dokunsal geri bildirimi ve tetikleyicileri, farklı yüzeyleri ve pedalların hissini taklit etmek için kullanılıyor.

İnşaat Simülatörü 20 Eylül 2022’de her iki konsola da geliyor. Bunu oynayacak mısınız? Bunun gibi oyunlardan hoşlanıyor musunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bir kask takın.

See also  Asus ROG Strix G17 (2022) review — a lovable gaming laptop with high-end specs