YouTuber, Aramızdaki mürettebatın lanetli, devasa Fortnite versiyonlarını tasarlıyor

Fortnite saçmalık için yüksek bir çıta belirler. Rick Sanchez, Naruto, Darth Vader gibi karakterlerin ve ayrıca Tom Holland’ın (Spider-Man Holland ve Örümcek Adam) iki farklı benzerliğinin olduğu bir oyundur. haritası çıkarılmamış Holland) 100 kişilik bir battle royale arenasında silaha sarılabilir.

Hala, YouTuber Ryan12th Hour lakabını kullanan , orijinal fikirlerini oyunun vahşi dünyasına getirdiği “ısmarlama” etkinlik videolarıyla dünyasını daha da tuhaf ve çok daha ürkütücü hale getirmeyi başarıyor. En son, viral hit mafya oyunundan ilham alan hayali bir olay için bir video paylaştı, Aramızdadünyasına korkunç derecede büyük ekip arkadaşları ekleyen Fortnite.

Etkinlik, bir Fortnite Korkunç derecede büyük, kırmızı bir ekip arkadaşı uzakta belirirken, Reality Falls’un mor yapraklı ormanında asılı duran karakter. Oyuncu karakteri ayağa kalktıkça dev canavar yaklaşmaya başlar. Ekran kararıyor ve ardından bir Acil Durum Toplantısı masasında ekip arkadaşlarının toplantısına geçiyor. Aramızdakaplı bir Fortnite harita. Oradan sonra ne olacağını mahvetmeyeceğim – ama biraz gergin. Klibin tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu özel etkinlikler oyun içi bir mod değildir, bunun yerine görsel efektler kullanarak karmaşık bir kayıt ve düzenleme sürecini içerir. Ryan, videonun temelini oluşturmak için oyun içi içeriği kaydederek başlar. Ardından, 3D hareket izlemeyi kullanır. Aramızda videodaki karakter ve aslında oyundaymış gibi görünmesini sağlayın. Mürettebat arkadaşını Blender yazılımını kullanarak canlandırıyor, ek efektlerle rötuşluyor ve ardından izlemeye hazır. bu Aramızda klibi baştan sona bitirmek için yaklaşık üç gün sürdü.

Ryan başlangıçta yaptı Fortnite özelleştirilmiş oyun oynamayı gösteren videolar yapmaya geçmeden önce videoları monte edin. İlk yaptığı “Fortnite R-Rated Yaptım” adında bir milyonun üzerinde görüntüleme aldı, bu yüzden benzer şekilde videolar yapmaya devam etmeye karar verdi. ne zaman yeni Aramızda ve Fortnite Collab ortaya çıktıktan sonra, etrafında daha büyük bir etkinlik yaratarak konsept üzerine inşa etmek istediğine karar verdi. Twitter üzerinden Polygon’a “Yapmanın harika olacağını biliyordum, Fortnite’da aramızda çok büyük bir karakter demek istiyorum, bunda kulağa eğlenceli gelmeyen ne var” dedi.

See also  Fortnite Downtime Confirmed For May 17 – Here’s Why Servers Are Down

Onun için eğlenmekle ilgili Fortnite ve içerik yapmak. “Bu etkinlikleri yapmakla ilgili en sevdiğim şey, sadece yaratıcı olabilmek, eğlenmek, öğrenmek ve nihayetinde sevdiğim şeyi yapabilmek” dedi.