‘Fall Guys’ artık PS5, Xbox Series X ve Nintendo Switch’te ücretsiz

Bedava öğle yemeği diye bir şey olmayabilir – ama yine de bedava bir video oyunu daha iyidir.

Fall Guys SONUNDA Nintendo Switch'te ve ÜCRETSİZ

Fall Guys SONUNDA Nintendo Switch’te ve ÜCRETSİZ

YouTube üzerinden Fall Guys

Ücretsiz öğle yemeği diye bir şey olmayabilir, ancak ücretsiz bir video oyunu tartışılmaz şekilde daha iyidir – ve şu anda “Fall Guys” en az üç farklı platformda ücretsizdir: Playstation 5, Xbox Series X ve Nintendo Switch. Switch ve Xbox, oyunun keyfini çıkarabileceğiniz en yeni konsollar iken, tüm platformlar için çıkan yeni sürüm, daha önce PS5 ve Epic Games Store’da sunulan bir yükseltmedir.

“Fall Guys”, bu fenomeni kaçırdıysanız, 60’a kadar oyuncunun bir dizi mini oyunda birbirine karşı tamamlayabileceği bir battle royale oyunudur. “Erkekler” insan değil, Mike ve Ikes’ı anımsatan renkli, amorf şekiller.

Oyunun Herkes İçin Ücretsiz sürümü, oyunu hangi platformda oynuyor olursanız olun sorunsuz çalışacak şekilde tasarlandı ve oyunun yeni sürümünde de bir sürü başka yükseltme var: yeni yayınlandı Turlar, yeni Kostümler (tartışamayacağımız bir penguen görüldü) ve yeni bir Sezon Bileti.

Xbox Canlı Altın


Yeni Turlar, “dönen kaos” olarak tanımlanan bir Hex-a-Ring oyunu – temelde Hex-a-Gone’un dönen bir versiyonu – ve ayrıca karakterlerin engellerden kaçarken bir parkurda üç tur koşması gereken bir Hız Devresi Turu içeriyor. . Ayrıca, büyük takımlar yerine iki küçük Fall Guy’ın dahil olması dışında, voleybola oldukça benzeyen VolleyFall da var.

Yepyeni PlayStation®Plus ile tanışın


Patlama Topları (zamanlı patlayan toplar), Zıplama İpleri (bir çemberin etrafında zıplamanızı, uçmanızı ve zıplamanızı sağlar) ve Blunderdome’daki zıplayan zeminler gibi yeni engeller de ortaya çıktı.

Nintendo Çevrimiçi


Yeni oyunu, tercih ettiğiniz platform hangi oyun merkezini kullanırsa kullansın indirin – sonuçta ücretsiz ve bir sürü şey oluyor. PS Plus, Xbox Live ve/veya Nintendo Switch Online aboneliğiniz aracılığıyla hemen şimdi indirebilirsiniz, böylece küçük adamların aksiyonunun bir anını bile kaçırmazsınız.

See also  Popular indie game Unpacking is coming to PS4 and PS5 next week