Fortnite Yakında Luke Skywalker’ı Ekleyebilir

Bir sızıntıya göre, Fortnite çok yakında Luke Skywalker’ı ekliyor olabilir. Fortnite Disney’in yıllar boyunca oldukça yakın bir ilişkisi vardı, hatta onlar için kanonik bir bilgi parçası bile içeriyordu. Yıldız Savaşları: Skywalker’ın Yükselişi için bir etkinlik içinde Fortnite. Oyun, çıkmadan önce filmden bir klip bile içeriyordu ve biri 4 Mayıs’ı kutlamak için de dahil olmak üzere bir dizi çapraz etkinlik içeriyordu. Disney de destekledi Fortnite tonlarca Marvel içeriğiyle, oyuncuların Avengers olarak oynamalarına ve zaman içinde Sonsuzluk Eldiveni için Thanos’la savaşmalarına izin veren bir etkinliğe katılmalarına bile izin veriyor. Yenilmezler: Endgame oldu piyasaya sürülmüş.

Şimdi, öyle görünüyor Fortnite Disney’in en efsanevi karakterlerinden birini Luke Skywalker üzerinden eklemeye hazırlanıyor. Twitter’daki FNBRintel ve zatheo_’ya göre Epic Games, Luke Skywalker için bir NPC ışın kılıcı ekledi. Fortnitedosyaları. Luke Skywalker ve diğer Star Wars kahramanlarının muhtemelen bu yıl içinde oyuna katılacağına dair yoğun bir söylenti vardı, ancak oyuna şimdiden eklenen parçalarla, çok yakında olacak gibi görünüyor. Tabii ki, hiçbir şey onaylanmadı, bu yüzden oyuncular bir tuz tanesi ile almalı, ancak mantıklı olacaktır. Fortnite Darth Vader’ı oyuna kısa süre önce ekledi, bu yüzden oyuna sadece kötü adamın oğlunu da dahil etmek mantıklı. Indiana Jones da Fortnite Şimdi ve o bir Star Wars karakteri olmasa da Disney ve Lucasfilm’e ait.

Şu an itibariyle, ek Star Wars karakterleriyle ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Fortnite. Verilen Star Wars Kutlaması ve tüm Obi-Wan Kenobi diziler geldi geçti, Disney ve Epic Games’in bu karakterleri bağlayacağı bir şey yok. Birdenbire serbest bırakabilirler, ancak ne olacağını bekleyip görmemiz gerekecek.

See also  Fortnite Nindo Challenges Nasıl Tamamlanır ve Naruto Ödülleri Kazanılır

Fortnite şu anda tüm büyük platformlarda mevcut. Hangi Star Wars karakterlerinin oyuna katılmasını istersiniz? Yorumlarda bana bildirin veya bana ulaşın Twitter @Cade_Under.