Haziran 2022 için Roblox Madencilik Simülatörü 2 Kodları

Mining Simulator 2 son zamanlarda Roblox oyuncuları için popüler bir seçim haline geldi ve burada ücretsiz ödüller kazanabileceğiniz oyun için mevcut tüm kodları kullanarak listeledik.

Mining Simulator 2’deki kullanılabilir kodlar, Mücevher ve Madeni Paralardan Şans takviyelerine ve kasalara kadar çok çeşitli ödülleri kapsar. Mining Simulator 2 için şu ana kadar yayınlanan tüm kodlar umarım aktiftir ancak herhangi birinin süresi dolarsa, size bildirmek için listemizi güncelleyeceğiz.

Şimdi lafı fazla uzatmadan Mining Simulator 2 kodlarının tam listesine aşağıdan bir göz atalım:

kodÖdül
UltraŞans (Bir sonraki güncellemeye kadar aktif)Omega Şanslı (30 dakika)
MegaŞans (Bir sonraki güncellemeye kadar aktif)Omega Şanslı (30 dakika)
Şanslı1x Şans Desteği
Süper şanslıSüper Şans Desteği (30 dakika)
ÜcretsizMücevherler50x Mücevher
ticaret250x Mücevher
Nadir Sandık1x Ödül Sandığı
Ücretsiz Sandık1x Ödül Sandığı
MücevherlerMücevherler
Serbest bırakmak100x Madeni Para
ücretsizYumurta1x Temel Yumurta
GÜNÜN DUALSHOCKERS VİDEOSU

Madencilik Simülatörü 2’de Kodlar Nasıl Kullanılır

Dolayısıyla, yeni bir oyuncuysanız, yukarıdaki kodları nasıl kullanabileceğinizi ve ödülleri nasıl alacağınızı merak edebilirsiniz. Ama endişelenme! Bu oldukça basit bir süreç.

Mining Simulator’u platformunuzda çalıştırın ve oyun açıldığında ekranınızın sağ tarafındaki Twitter simgesine tıklayın. Bu, kodunuzu girmeniz gereken yeni bir metin kutusu açacaktır. Ya yazın ya da kodu kopyalayıp yapıştırın. Şimdi kodu etkinleştirmek ve ücretsiz ödüllerinizi almak için Kullan düğmesine tıklayın.

Madencilik Simülatörü 2 Güncelleme 3 şu anda yayında ve yeni bir sınırlı süreli Gizemli Yumurta etkinliğinin yanı sıra 5 yeni güçlendirme, 2 yeni Siber Yumurta, 1 yeni Katman, 2 yeni Cevher, 25 yeni başarı ve son olarak , tonlarca yeni evcil hayvan.

Mining Simulator 2, yakın zamanda piyasaya sürülmesine rağmen, şimdiye kadar 130K’dan fazla Beğeni kazanan Roblox platformunda şimdiden bir trend haline geldi.

See also  How can parents keep kids safe on Roblox?

Mining Simulator 2, daha önce Rumble Quest, Bubble Gum Tower Defense, Crazy Knives, Runaway Rumble ve tabii ki Mining Simulator’ın orijinal versiyonunu başlatan ekip olan Rumble Studios tarafından geliştirilmiştir.