Riot Games Xbox Game Pass avantajları: League of Legends, Valorant, Teamfight Tactics ve daha fazlası

Microsoft ve Riot Games, tüm Xbox Game Pass üyelerine daha fazla avantaj getiren yeni bir ortaklığa imza attı. Oyun abonelik hizmeti, League of Legends, Valorant ve Teamfight Tactics dahil olmak üzere firmanın tüm oyun kataloğundaki ilerlemeyi hızlı bir şekilde takip edecek. Anlaşma, oyunculara hiçbir ekstra ücret ödemeden binlerce dolar veya saatlerce oyun süresi kazandırabilir.

Game Pass üyelerine yönelik ödüller arasında tam karakter listeleri, içerik paketleri ve tümü bu kış kullanıma hazır olan XP güçlendirmeleri yer alıyor. Bu bonuslar, ayda yalnızca 10 dolardan başlayan, hizmette sunulan ve büyüyen avantajlar listesine katılıyor. İşte Xbox ve Riot Games ortaklığı, ne anlama geldiği ve mevcut avantajlar hakkında bildiklerimiz.

Riot Games, Xbox Game Pass’e katılıyor

Runeterra Lux Efsaneleri

(İmaj kredisi: Riot Games, Inc.)

Riot Games, Haziran ayında Microsoft’un Xbox & Bethesda Games Showcase’inde sürpriz bir şekilde göründü ve gösteriyi bugüne kadarki en büyük Game Pass ortaklıklarından biriyle başlattı. Yayıncının kataloğunun tamamı bu kış hizmete “katılıyor” ve ilgili avantajlar ilk olarak PC ve mobil cihazlarda sunuluyor. Bugüne kadarki tüm Riot Games oyunları ücretsizdir, bu nedenle Xbox Game Pass, bunun yerine sıfır ekstra maliyetle binlerce dolarlık premium içerik getiriyor.