Fortnite Sezon 3’te bir tapınakta maksimum kalkanlara nasıl ulaşılır?

Fortnite Bölüm 3 Sezon 3’teki Nindo mücadeleleri, oyuncuların serbest planör ve sargının kilidini açma konusunda şüpheci olmaları nedeniyle çok spesifikti. Neyse ki, geliştiriciler sonunda istenen değişiklikleri yaptılar.

Ücretsiz planör ve sarmayı elde etmek için Fortnite oyuncularının Nindo mücadelelerinde bulunan dört yolu da (Itachi, Hinata, Gaara ve Orochimaru) tamamlamaları bekleniyor. Beş rozet kazandığınızda her yol sona erer. Rozetler veren görevler arasında balık tutma, fırtına çevrelerinde hayatta kalma, elemeleri alma ve daha fazlası yer alır.

Fortnite Bölüm 3 Sezon 3’teki Nindo meydan okumalarının artık o kadar korkunç olmadığı burada.

Fortnite x Naruto: Nindo mücadelelerinde artık takım modu gereksinimleri yok

Bağlam için, şu yolları tamamlarken rozet alma prosedürüne bir göz atalım:

  • itachi– 5 İlk-6 bitirme bir Rozete eşittir
  • Gaara– Hayatta kalan her 24 Fırtına Çemberi bir Rozete eşittir
  • hinata– Yakalanan her 20 Balık bir Rozete eşittir
  • Orochimaru– Her 18 eleme bir Rozete eşittir

Oyuncuların bir yolu tamamlamak için beş rozet ve ücretsiz planör ve sarmayı elde etmek için dört yol kazanmaları gerektiği göz önüne alındığında, toplam gereksinimler şöyle olur:

  • 45 İlk 6 bitiriş elde edin
  • 216 Fırtına Çemberinde Hayatta Kal
  • 180 Balık Yakala
  • 162 eleme alın

İşleri daha da kötüleştirmek için, başlangıçta bu zorlukları yalnızca belirli modlarda deneyebilirsiniz. Örneğin, Itachi’nin yolu yalnızca Takımlardan alınan istatistikleri kaydederken, Gaara’nın yolu yalnızca Sıfır Oluşturma modlarında tamamlanabiliyordu.

Oyuncuların Nindo meydan okumalarından neden şikayet ettikleri açık. Bu tür görevleri iki hafta içinde tamamlamak, sıradanlar için neredeyse imkansız, ancak gerçekte en çok ücretsiz kozmetik ürünleri isteyenler onlar.

Buna göre Fortnite, oyuncuların Battle Royale ve Zero Build modlarında (Tekli, İkili, Üçlü ve Takımlar) tüm görevleri tamamlayabileceği Nindo zorluklarını güncelledi.

See also  Fortnite: How to Complete Daily Bonus Goals

Fortnite’ta Nindo mücadeleleriyle ücretsiz Akatsuki sarma ve Manda planör nasıl edinilir

Bahsedilen güncellemenin ardından oyuncular herhangi bir modda Itachi, Gaara, Hinata ve Orochimaru yollarını tamamlayabilirler. Herhangi bir yolu tamamlamak onlara Akatsuki oyun içi kozmetik kaplamayı verirken, dört yolu da tamamlamaları Manda planörünün kilidini açmalarına izin verecektir.

Fortnite'ta Naruto temalı ücretsiz ödüller
Fortnite x Naruto: Nindo mücadeleleri bu ücretsiz ödülleri sunuyor

Herhangi bir yol için bir rozet almanın, ilgili karakterin ifadesinin kilidini açmanıza yardımcı olacağını belirtmekte fayda var. Öte yandan, herhangi bir yolda beş rozet kazanmanın ödülü 20.000 DP’dir.

Sonuç olarak, ilmekçiler tüm The Nindo zorluklarını tamamlayarak 80.000 XP ve bazı ücretsiz görünümler biriktirebilir. Island Hopper zorlukları da şu anda canlı ve Fortnite Bölüm 3 Sezon 3’teki XP durumu sonunda yeterli görünüyor.