Futbol yıldızı Mesut Özil emekli olduktan sonra Fortnite’ta profesyonel olabilir

Fortnite, oyuncuların Bölüm 3 Sezon 3 3. Hafta mücadelesi için bir tapınak konumunda kalkanlarını maksimuma çıkarmalarını bekliyor. 15.000 XP verir.

Fortnite Bölüm 3 Sezon 3’teki XP eziyeti, çoğu ilmekçi için korkutucu olmaktan başka bir şey değildi. Bu, seviye atlamalarına yardımcı olabilecek yeni görevler ve zorluklar için neden umutsuzca beklediklerini açıklıyor.

İşte bir tapınakta maksimum kalkanlara ulaşmaya dayalı 3. Hafta görevini tamamlama rehberi.

Fortnite Sezon 3’te tapınaklar nerede bulunur?

Şu anda Fortnite haritasında üç tapınak var:

yıkık tapınak

Tumbledown Tapınağı, Rocky Reels’in doğusunda ve Sanctuary’nin güneyinde yer alan bir simge yapıdır. Oyuncular bu resmi referans olarak kullanabilir:

Fortnite Tumbledown Tapınağı dönüm noktası
Fortnite’daki Tumbledown Tapınağı simgesi

küçük tapınak

Tiny Temple, oyuncuların 3. Hafta mücadelesini tamamlayabilecekleri başka bir dönüm noktasıdır. The Daily Bugle’dan güneydoğuya gidebilir veya doğrudan aşağıdaki resimde işaretlenmiş yere inebilirsiniz:

Fortnite Minik Tapınak simgesi
Fortnite Bölüm 3 Sezon 3’teki Minik Tapınak simgesi

Tapınak

Adından da anlaşılacağı gibi, Tapınak Artemis adasındaki en önemli tapınaktır. Burada, doğal olarak bir ton kalkan eşyası içeren harika bir ganimet bekleyebilirsiniz. Bununla birlikte, rekabetin yukarıda belirtilen tapınaklardan çok daha yüksek olması mümkündür.

Tapınak, The Daily Bugle’ın kuzeydoğusunda yer almaktadır:

Fortnite Tapınak
Fortnite Bölüm 3 Sezon 3’te Tapınağın Konumu

Bu konumların herhangi birinde, oyuncular temel olarak eski rünleri bulacaklar ve amaç orada maksimum kalkanlara ulaşmak. Doğrudan buraya inebilir veya diğer büyük yerlerden kalkan öğeleri toplayabilir ve bunları tapınaklarda kullanabilirsiniz.

Fortnite’da maksimum kalkanlara ulaşmak, ilmek yapıcıların 100 kalkan noktasına sahip olması gerektiği anlamına gelir. Bu, çok çeşitli öğelerle sağlanabilir:

  • Küçük Kalkan İksiri– 25 kalkan sağlar ancak kalkan 50’ye ulaştıktan sonra kullanılamaz
  • Kalkan İksiri– 50 kalkan sağlar
  • Kalkan Fıçısı– 4 kalkan/saniye
  • Klombberry– 10 kalkan
  • Slurp Mantarları
  • Chug Sıçrama– 20 kalkan
See also  Voicemod AI can make you sound like Morgan Freeman while playing Fortnite

Tüm kalkan eşyaları adada yer ganimetleri ve sandıkların içinde bulunabilir.

Fortnite Bölüm 3 Sezon 3 3. Hafta için yedi haftalık görev, toplam 105.000 XP kazandıracak. Oyun ayrıca belirli sayıda haftalık görevi tamamlamak için bir bonus sağlar ve toplam ödül 234.000’e yakın olmalıdır.