Asus ROG Phone 6, bu özellikle oyun dizüstü bilgisayarlarını yenebilir! Bu sızıntıya göz atın

Asus ROG Phone 6, Snapdragon 8+ Gen 1 yongasıyla birlikte 165Hz yenileme hızına sahip bir ekrana sahip olabilir. Bunu kontrol et.

Asus ROG Phone 6 yakında çıkacak ve en çok oyuncuları heyecanlandıracak bir özelliğe sahip olabilir. En son sızıntıya göre ROG Phone 6, 165Hz yenileme hızına sahip bir ekran alacak gibi görünüyor. Ve bu bir LCD ekran olmayacak – bu, yüksek yenileme hızına sahip bir OLED paneli olacak. Telefon ayrıca daha hızlı Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setini kullanacak. Telefon, bu yılın başlarında Asus’un ROG serisindeki son lansmanı olarak Hindistan’da piyasaya sürülen ROG Phone 5s’in yerini alacak.

Tipster Mukul Sharma tarafından paylaşılan bilgilere göre ROG Phone 6, 165Hz yenileme hızına sahip 6.7 inç FHD+ OLED ekrana sahip olacak. Bu, telefonun kalın çerçevelerini üstte ve altta düşürme olasılığının düşük olduğu ve benzer form faktörünü de koruyabileceği anlamına geliyor. Bu ekran, önceki ROG Phone 5s’in yalnızca 144Hz yenileme hızı sunan 6.7 inçlik ekranına göre mega bir yükseltme olacak. Çoğu mobil oyun 144Hz yenileme hızını desteklemez ve 165Hz ekran ile herhangi bir değişiklik görüp göremeyeceğimizi göreceğiz.

AYRICA OKUYUN: Asus, GTA 5’i kolayca oynayabilen bir oyun TABLET’ini piyasaya sürdü! Hindistan’da maliyeti bu

Asus ROG Phone 6 detayları sızdırıldı

Ekranla birlikte, ROG Phone 6, daha hızlı Snapdragon 8+ Gen 1’e sahip olacak; bu, ROG Phone serisinin tamamen maksimum özellikleri sunmakla ilgili olduğu düşünüldüğünde şaşırtıcı değil. Snapdragon 8+ Gen 1 yongası, esasen Snapdragon 8 Gen 1’in güçlendirilmiş bir versiyonudur ve daha iyi güç verimliliği ve biraz artırılmış performans vaat eder. Bu nedenle, kullanıcılar ROG Phone 6’da ROG Phone 5’e göre daha iyi pil ömrü görmelidir.

See also  PS4 Emulator: GPCS4 0.1.0 Released

Sızıntı ayrıca telefonun 18 GB’a kadar RAM ve 1 TB’a kadar depolama alanıyla geleceğini söylüyor. Telefon ayrıca kutudan Android 12 ile çıkacak. Telefonun benzer bir 64MP led üçlü kamera kurulumuna sahip olduğu söyleniyor, birincil kamera OIS özelliğine sahip. Ayrıca Asus’un çok daha iyi bir deneyim sunabilecek Gelişmiş Oyun Tetikleyicilerini görmeyi bekleyebilirsiniz. Telefon, aynı 65W hızlı kablolu şarj çözümünü kullanabilen 6000mAh pil ile gelebilir.

Bunlar ROG Phone 6’nın özellikleri olsa da Asus’un bir ROG Phone 6 Pro üzerinde çalıştığı da söyleniyor. Pro sürümünün neler sunacağı hakkında hiçbir fikrim yok ama Asus, bazı ROG dizüstü bilgisayarlarda gördüğümüz çift ekran hilelerini kullanabilir.