Sızıntı, kaykayların yakında geleceğini ortaya koyuyor

Son v21.10 güncellemesinin yayınlanmasıyla birlikte Fortnite Sezon 3, oyuncuların oyun içi ve yaz temalı zorluklarla eğlenmesi için bir sürü heyecan verici yeni özellikle geldi.

Looper’lar, Battle Bus ile adaya varırken, Ballers’taki Rave Cave’e düşerek, yakın zamanda atılamayan Işın Kılıçlarını kullanarak harika vakit geçiriyorlar ve Darth Vader’ı ele geçirmek patron olarak.

Ballers dışında, ilmekçiler araçları, geçen sezon hâlâ adanın çevresinde bulunan tanklar ve zırhlı savaş otobüsleri ile yaptıkları gibi takdir edemiyorlar.

Kaykaylar ve şüpheli motosikletler gibi diğer araçlar bu sezon eğlenceye katılabilir. Aşağıda bununla ilgili daha fazla bilgi edinelim.

Devamını oku: Fortnite: v21.10 sızıntıları, Ripsaw başlatıcısını, Işın Kılıçlarını, Naruto kozmetik ürünlerini ve daha fazlasını ortaya koyuyor


Fortnite Skateboards 3. Sezonda Sızıntı Yaptı

Bu sezon pek çok söylenti, birçok sızıntıya göre kısa süre içinde oyuna eklenebilecek ve bir parçası olacak bir motosiklet araç üzerine odaklandı. yaz temalı Epic, oyunculara sunacağı extravaganza. Geliştiriciler, hoverboard’larla karşılaştırılabilir ancak keyfi ikiye katlamak için daha çok kaykay gibi görünen bir araç sunabilir.

Son sosyal medya sızıntılar HYPEX’ten, Epic’in halihazırda oyunda bulunan kayma mekaniğiyle karşılaştırılabilir paten özellikleri geliştirmeye yeni başladığını iddia ediyor. Yokuş yukarı gitmek daha yavaş, yokuş aşağı gitmek ise daha hızlıdır.

Bu, Patenlerin veya Kaykayların bu sezon oyuna belki de kısa bir süre sonra araçlar veya geçiş araçları olarak eklenebileceğini ima ediyor. Ek olarak, bunları Fortnite’a eklemek, Item Shop kozmetiklerinin tüm yaz temasının, yakın zamanda piyasaya sürülen Skate Park Royalty Paketi gibi, paten ve sörf üzerine kurulu olduğu düşünülürse, anlamlı olacaktır.

See also  Where to Find Shield Bubble Locations & How to Use Them

Oyun özellikleri, bir oyuncunun çömelmeden kaydığı ve yukarı çıktıkça daha yavaş hareket ettiği yukarıdaki sızdırılmış videoda gösteriliyor.

Ek olarak, oyuncunun daha hızlı gitmek için tahtaya ayaklarıyla tekme attığı ve ciddi düşüş hasarı yaşamadan büyük yüksekliklerden atlayabileceği görülüyor.

Oyuncular, Bölüm 1’de ilmek yapıcıların hileler yapması için orijinal çapraz geçiş aracı olduklarından, uçan kaykayları kullanmaya zaten alışmışlardır.


en son çıkanları bulabilirsin oyun haberleri tam burada GiveMeSport’ta.

Şimdi Haber – Spor Haberleri