Tek bir maçta bir Çöp Kutusunda ve bir Sifonda nasıl saklanılır

Fortnite, oyunculara beklenmedik düşmanları gizlemek ve pusuya düşürmek için çok sayıda ilginç nokta sunuyor. Aslında, mevcut haritayı iyi bilenler, haritada bir oyunun sonucunu büyük ölçüde değiştirebilecek çeşitli stratejik noktaları zaten biliyor olabilirler. Geliştiriciler her büyük güncellemede yeni bir şeyler eklerken, konumların çoğu önceki haritalardan basitçe yeniden oluşturulur.

En son Bölüm 3 Sezon 3, Artemis’te birkaç değişiklik getirmiş olabilir, ancak birçok İÇN önceki haritalardan olduğu gibi kaldı. Kıdemli oyuncular, zorlu senaryolardan kaçınmak için büyük olasılıkla belirli stratejik noktaları hatırlayacak ve dikkatli bir şekilde kullanacaklardır. Bu gibi durumlarda, Fortnite’ın haritasını dolduran birçok Çöp Kutusu ve Flusher çok kullanışlı oluyor.

İşte yarın mevcut olacak 3. Hafta Görevleri! Yer Değiştirme Görevleri: – Yükseltme Tezgahında bir tabancayı yükseltin – Tek bir maçta bir Çöp Kutusunda ve bir Sifonda saklanın https://t.co/8YYrVPoDur

Fortnite’ın Üçüncü Hafta Mücadeleleri, oyuncuların tek bir maçta hem Çöp Kutusunda hem de Flusher’da saklanması gereken bir görevi içerir. Aşağıdaki makale, okuyucuların bu zorluğu tamamlamalarına ve bunun için kolay XP elde etmelerine yardımcı olacaktır.


Fortnite’ta Çöp Kovaları ve Flushers Yerleri

Çöp Kovaları ve Flushers, kötü bir durumdan kaçmak isteyen oyuncular için stratejik saklanma noktaları sağlar. Neyse ki, bunlar oyunun haritasında bolca bulunur. Çöp kutuları, genellikle binaların yanında, kalabalık alanlarda elverişli bir şekilde bulunurken, Flushers genellikle benzin istasyonunda, çoğunlukla arkada bulunur.

Ancak, onları haritada bulabileceğiniz tek konum bunlar değil. Çöp kutuları ve Flushers, yukarıda belirtilen alanların yanı sıra birkaç farklı yerde de ortaya çıkar. Eğik Kuleler İÇN, bu görevi tek bir maçta başarıyla tamamlamak için harika bir yerdir.

See also  Fortnite Leaks suggest Motorcycles could be coming soon to Chapter 3 Season 3

No Sweat Insurance binasının bitişiğinde, enkaz içeren açık bir şantiye bulunmaktadır. Oyuncular etrafa bakarlarsa, tesiste bulunan bir Dumpster bulabilecekler. Ayrıca, yakındaki bir binanın yanında çok da uzak olmayan bir Flusher var. Oyuncular bunu doğru yaparsa, bu mücadeleyi inişten sonraki bir dakika içinde tamamlayabilirler. Doğrudan Çöp Kutusuna inerek daha da hızlandırabilirler.

Bu tür başka bir konum, oyuncuların restoranın arkasında bulunan bir Çöp Kutusunu ve benzin istasyonunun arkasında bir Flusher bulabilecekleri Coney Crossroads. Oyuncular ortaya çıkma modellerini öğrendikten sonra, Fortnite’deki bu stratejik saklanma noktalarını öğrenirken bu görevi kolayca tamamlayabilirler.

youtube kapağı

Fortnite, daha önce sayısız mücadelede aynı görevi oyunculara sunmuştu. Dumpsters ve Flushers iyi saklanma yerleri olsa da, diğer oyuncular genellikle içeride saklanan bir düşman bulma umuduyla onları arar.