Roblox Corp (RBLX) Pazar Öncesi Ticarette Perşembe günü %1,57 arttı

Roblox Corp (RBLX) Perşembe sabahı yükseldi ve hisse senedi piyasa öncesi işlemlerde %1,57 artarak 31,61’e yükseldi. RBLX’in 58’lik kısa vadeli teknik puanı, hisse senedinin geçen ay piyasadaki hisse senetlerinin %58’inden daha fazla yükselişle işlem gördüğünü gösteriyor. 146 endüstri arasında 101. sırada yer alan Elektronik Oyun ve Multimedya endüstrisinde Roblox Corp, hisse senetlerinin %70’inden daha yüksek bir sırada yer alıyor. Roblox Corp geçen ay %3.53 artarak 26 Mayıs’ta 30.59$’dan kapandı. Bu süre zarfında hisse senedi 24.69$’a kadar düştü ve 34.25$’a kadar yükseldi. RBLX’in ortalama bir analist tavsiyesi Satın Al. Şirketin ortalama fiyat hedefi 38,56 dolar.

Genel Puan - 28
RBLX’in Genel Puanı 28’dir. Bunun sizin için ne anlama geldiğini öğrenin ve RBLX’teki sıralamanın geri kalanını alın!

Roblox Corp’un Uzun Vadeli Teknik derecesi 15’tir. Bu, son 200 işlem gününde yapılan işlemlerin, şirketi %85’lik bir pazar puanı ile hisse senetlerinin alt yarısına yerleştirdiği anlamına gelir. Bu metriğe göre 82 numara olan Elektronik Oyun ve Multimedya endüstrisinde RBLX, hisse senetlerinin %82’sinden daha iyi sırada yer alıyor.

RBLX Yatırımcıları İçin Önemli Tarihler:

-Roblox Corp, 8/15/2022 tarihinde kazançları açıklayacak. Son 12 ayda, şirket EPS’yi -0.89 $ olarak bildirdi. -Şu anda Roblox Corp için belirlenmiş bir temettü tarihimiz yok. Roblox Corp (RBLX) Hakkında Tam Raporu Almak İçin Buraya Tıklayın

Bilgide Kalın

Günlük sabah güncelleme bültenimize abone olun ve bilinmesi gereken piyasa haberlerini, hareketlerini ve daha fazlasını asla kaçırmayın.

kayıt olduğunuz için teşekkürler! Morning Update haber bültenini almaya hazırsınız

See also  Should You Add Roblox Corp (RBLX) Stock to Your Portfolio Tuesday?