PC’de Fortnite Güncellemesi 23 Haziran 2022: Yama Notları

Fortnite PC oyuncuları, V21.10’un yayınlanmasından sadece iki gün sonra, 23 Haziran 2022’de neden küçük bir güncelleme yaptıklarını merak ediyor olabilir. Yama notları çok heyecan verici değil, ana çekilişi olarak kararlılık düzeltmelerine atıfta bulunuyor, bu da yeni içerik olmadığı veya daha da önemlisi oyundan hiçbir içerik kaldırılmadığı anlamına geliyor.

Fortnite Güncellemesi: 23 Haziran yama notları

23 Haziran’daki Fortnite PC güncellemesi, oyun içindeki kararlılık sorunlarına karşı koymak için tasarlanmış bir bakım yamasıydı. Oyundaki üç modun hiçbirine herhangi bir içerik eklenmedi ve herhangi bir içerik kaldırılmadı. Görünen o ki, kayda değer bir hata düzeltmesi veya oynanış geliştirmesi de yok.

Sorunlar, Battle Royale, Dünyayı Kurtar ve Yaratıcı modlar için yeni içerik getiren V21.10’un tanıtımından sadece iki gün sonra geldi. Battle Royale oyuncuları Darth Vader’ın Işın Kılıcı, Stormtroopers’ın E-11 Blaster’ları, Bölüm 3 Sezon 3 Kıyafetleri için bonus Stiller, profil sosyal etiketleri ve bir grup hata düzeltmesinin yanı sıra Parti Arıyor özelliği aldı.

Bu arada, Blasted Badlands Venture sezonu Save The World’e geri döndü, ancak bu sefer bir Rage Meter değiştirici ile geldi. Hit The Road Questline ayrıca daha fazla ödül için daha fazla eskort görevi eklerken, Dennis yeniden ortaya çıktı ve Skate Park Royalty Paketi kullanılabilir hale geldi. Son olarak, Yaratıcı oyuncular artık Wildlife Spawner’dan binilebilir hayvanlar ve Guard Spawner’dan kiralık muhafızlar üretebilir. Silahlar artık doğal olarak mobilyalara ve duvarlara yerleştirilebilir ve burada da daha fazla hata düzeltmesi var.

Öte yandan, mevcut tüm Overwatch para birimleri, oyunun Ekim ayında piyasaya sürülmesiyle Overwatch 2’ye aktarılacak ve bu tarihten önce yağma kutuları otomatik olarak açılacak. Başka yerlerde, daha fazla Ultra Canavar, dünya çapında piyasaya sürülmeden önce önümüzdeki ay ve Ağustos ayına kadar üç yerde Pokemon Go Fest etkinliklerine gelecek.

See also  Dr Disrespect's $100K Fortnite tournament reveals insane Twitch guidelines for streamers