Fortnite Creative’in Öğe Yerleştirici cihazı devrim niteliğinde

Fortnite, öncelikle bir battle royale oyunu olmasına rağmen, aslında en büyüleyici yaratıcı sahnelerden birine sahip. Yaratıcılık oyunun ana odak noktası olmasa da, Fortnite ile etkileşim kurmanın en havalı yollarından biri kuşkusuz bu çünkü bazı insanlar inanılmaz derecede yaratıcı. Bize inanmıyorsanız, Grapple Glove’dan tam anlamıyla yararlanan bu harika Örümcek Adam haritasına bir göz atın.

İle birlikte hayvanlara binme ve koruma kiralama yeteneği, Epic ayrıca Öğe Yerleştirici cihazı adı verilen bir şey ekledi. En yaratıcı isim olmasa da, Item Placer cihazı özünde oyuncuların silahları ve her şeyi parıldayan, uçan bir küreden daha doğal hissettiren yerlere koymasına izin verir.

Bu, oyuncuların kendi silah dolaplarını oluşturabilecekleri veya dekorasyon için küçük silah önbellekleri oluşturabilecekleri anlamına geliyor ve hatta GTA 5’ten Ammu-nation’ın bu versiyonu gibi bazı daha sadık yeniden yaratmalara izin vermesi gerektiği anlamına geliyor. Naruto veya onun içinden geçen manga ve animeden herhangi biri, yeni yerler yaratırken veya diğer oyunlardan veya filmlerden sahneleri yeniden yaratırken dalmanın ne kadar fark yarattığını kolayca görebilirsiniz.

Öğe Yerleştirici cihazını nasıl kullanacağınızı öğrenmek istiyorsanız, şanslısınız. Resmi sitede bununla ilgili bir yazı var. Genel olarak Fortnite Creative’de yeniyseniz, bir içki oyunundan sonra bir Ikea kılavuzunu okumaya çalışmak gibi hissedeceğinizi unutmayın. Başka bir deyişle, çok az mantıklı olacak, ancak burada ve oradaki garip kelimeyi tanımalısınız.

Diğer Fortnite haberlerinde, yeni Nindo mücadeleleri burada ve bazı harika ödüller kazanmanıza izin veriyor. Ayrıca Epic, bazılarının kurallarını yönetmeyi biraz daha kolaylaştırmak için değiştirdi.

See also  Gotham Knights Devs Address Nightwing's "Fortnite Glider"