FaZe, 50 bin dolarlık Fortnite Elite Cup’ı duyurdu: Elemeler, program ve eşantiyon

FaZe Clan’ın izniyle Fortnite yarışmasının vahşi bir hafta sonu için hazır olun!

Fortnite Bölüm 3 Sezon 3 FNCS’nin başlamasına sadece birkaç hafta kala, işler ısınmaya başlıyor. Neyse ki, iştahınızı kabartacak mükemmel bir etkinliğimiz var.

FaZe Clan, Practice Server ile ortaklaşa yıllık Elite Cup’ın geri döndüğünü duyurdu. Hulu’nun orijinal dizisi “Solar Opposites” ile birlikte çalışarak toplamda 50.000$’lık bir ödül kazandılar.

Hem Solo hem de Duos turnuvası olacak ve her biri paranın bir kısmını bölüşecek. NA bölgesindeki en iyi profesyoneller doğrudan Finallere davet edilecek, ancak geleceğin yıldızlarının yerlerini kazanmaları için bir eleme de var.

Takvim

Elemeleri – 1 Temmuz @ 15:00 PT / 18:00 ET

Solo Finaller – 2 Temmuz @ 15:00 PT / 18:00 ET

İkili Finaller – 3 Temmuz @ 15:00 PT / 18:00 ET

Ödül havuzu

Tek başına – 10 bin dolar

İkili – 40 bin dolar

Şu anda elemelerle ilgili daha fazla ayrıntıya sahip değiliz. Kaydolmak için herhangi bir seçenek yok gibi görünüyor, bu yüzden sadece belirli oyuncu gruplarına açık olabilirler. Bu makaleyi en son bilgilerle güncel tutacağız.

Bildiğimiz şey, hem FaZe Clan hem de Practice Server Twitch kanallarında tüm aksiyonu canlı olarak yakalayabileceksiniz. Popüler Fortnite yorumcularının yorumlarıyla yüksek kaliteli bir yapım bekleyin.

Ek olarak, izleyiciler bazı tatlı FaZe ürünlerini kazanma şansına sahip olacaklar! Çekilişler, Twitch sohbeti ve Discord üzerinden yapılan girişlerle yayın boyunca devam edecek.

See also  How to complete Fortnite Sideways Showdown Week Quests

Geçen yılki Elite Cup’ta Slackes, Jahq ve Acorn, Trio olarak neredeyse durdurulamaz oldukları bir dönemde birinci sırayı aldı. 2022 baskısının daha heyecan verici anlar üreteceği kesin ve yaklaşmakta olan FNCS’nin ilginç bir önizlemesi olarak hizmet edecek.