27 Haziran’da Dünya Oyunları Bayrak Gönderimi için cep telefonu seçildi, sıradaki Pensacola

MOBILE, Ala. (WKRG) — City of Mobile, “The Team RWB Old Gold Relay to The World” kapsamında 7-17 Temmuz tarihleri ​​arasında Birmingham’da gerçekleştirilecek olan 2022 Dünya Oyunları için bir kutlamaya ev sahipliği yapmak üzere seçildi. Airbus tarafından sunulan 2022 Oyunları.”

27 Haziran Pazartesi sabah 9’da Mardi Gras Park’ta bir sonraki şehri Pensacola, Fla’ya giderken bir Amerikan bayrağı göndermek için bir kutlama olacak.Bu, yaklaşık bir ay başlayan 44 günlük bir yürüyüşün parçası. önce, ülke genelinde Washington DC’den Birmingham’a kadar 15’ten fazla eyalette açılış törenleri bekleniyordu.

Kutlama, Veteran destek organizasyonu Team Red, White ve Blue tarafından yönetilecek, ‘Old Gold Relay’ ise 3.100 millik bir rotada Amerikan bayrağını taşıyan binlerce Amerikan askeri gazisi içerecek.

Mobil Belediye Başkanı Sandy Stimpson, bir yayına göre TWG Birmingham’a desteklerini göstermek ve Old Glory Relay’in önemini vurgulamak için World Game yetkilileri, yerel sponsorlar ve diğer konuşmacılara katılıyor.

Kutlamanın bitiminde, gaziler kuzeye, Royal Street’e, Pensacola’ya doğru yola çıkacaklar. TWG, tüm Mobil sakinlerinden “dışarı çıkıp müziğin ve yoldaşlığın tadını çıkarın. [they] kutlamak [the] topluluğun bu eşsiz uluslararası etkinliğe katılımı.”

Dünya Oyunları, çok sporlu uluslararası etkinliğin 40. yıl dönümünü kutluyor. 7 Temmuz’dan 17 Temmuz’a kadar sürecek olan Dünya Oyunları, dünyanın dört bir yanından sporculara 100’den fazla ülkeden 3.600’den fazla sporcunun katıldığı 34 farklı spor dalında rekabet etme ve madalya alma fırsatı sunuyor.

Biletler satılıktır, Dünya Oyunlarına katılmak isteyen müşteriler ise spor, gün ve mekana göre bilet seçme seçeneğine sahiptir. Birmingham-Jefferson Kongre Kompleksi’ndeki Progressive Stadyumu’nda gerçekleştirilecek olan açılış töreninin biletleri de satışa çıktı.

See also  En iyi tak ve çalıştır mobil denetleyici: iOS incelemesi için RiotPWR Oyun Denetleyicisi
27 Haziran'da Dünya Oyunları Bayrak Gönderimi için cep telefonu seçildi, sıradaki Pensacola MOBILE, Ala. (WKRG) — City of Mobile, “The Team RWB Old Gold Relay to The World” kapsamında 7-17 Temmuz tarihleri ​​arasında Birmingham'da gerçekleştirilecek olan 2022 Dünya Oyunları için bir kutlamaya ev sahipliği yapmak üzere seçildi. Airbus tarafından sunulan 2022 Oyunları.” - esenlerbocekilaclama
Kutlama, 27 Haziran Pazartesi günü saat 9’da 104-148 Royal St. adresindeki Mardi Gras Park’ta gerçekleşecek.

Körfez Kıyısı’ndaki tüm son dakika ve yerel haberlerin bir adım önünde olabilirsiniz. Mobile, Baldwin County ve Pensacola’dan en son haberleri almak için WKRG News 5 News Uygulamasını indirin ve anında iletme uyarılarını açtığınızdan emin olun.