Master Chief Collection Mikroişlemleri 343 Industries Tarafından “Keşfedildi”

343 Industries, mikro dönüşüm fikrini araştırdığını duyurdu. Halo: Master Chief Koleksiyonu, kesin Halo deneyimi olmak için büyük ölçüde elinden gelen her şeyi yapan sekiz yaşındaki bir oyun. Aralık ayında 343 Industries yayınlandı Halo Sonsuz ve oynanış harika olmasına, hikaye sağlam olmasına ve birçok doğru fikre sahip olmasına rağmen, oyunun canlı hizmet unsurları hayranlar tarafından eleştirildi. İşleri inanılmaz derecede yavaşlatan geniş kapsamlı bir meydan okuma sistemi nedeniyle kilit açma ve ilerleme zorlaştı, kooperatif ve forge gibi seri zımbalar, başlangıçta oyunda eksikti ve henüz oyuna eklenmedi ve çok daha fazlası. Söylemeye gerek yok, insanlar 343’e çok üzüldü ve görünüşe göre hayranlar geliştiriciye kızmak için başka bir neden buluyor gibi görünüyor.

Yeni bir blog gönderisinde 343 Industries, Sezon Puanlarını “Spartan Puanlarına” dönüştüreceğini duyurdu ve haritalardan kozmetiklere kadar oyuna nasıl bir ton içerik eklediğinden bahsetti. 343, satın alınabilir Spartan Puanları fikrini “dahili olarak araştırdığını” ve böylece hem yeni hem de eski oyuncuların Halo: Master Chief Koleksiyonu kaçırdıkları öğeleri satın alabilir, belirli öğeleri öğütmeden alabilir vb. Geliştirici ayrıca şu anki ilerleme sistemlerinden memnun olduğunu belirtti. Halo: Master Chief Koleksiyonuancak oyuncular için yeni bir seçenek eklemek istiyor.

“MM’de yeni olan veya sezonluk güncellemeler sırasında özellikle öğelerin kilidini açmak için fazla zaman ayırmamış olan veya yalnızca ihtiyaç duydukları son olağanüstü öğeleri yakalamak isteyen tamamlayıcı oyuncular için, dahili olarak potansiyel yeni bir özelliği araştırıyoruz. satın alınabilir Spartan Puanları şeklinde gelecek. Burada, oyuncuların mücadeleleri tamamlayarak ve oyun boyunca seviye atlayarak Spartan Puanlarını nasıl kazandığına dair mevcut sistemden memnun olduğumuzu belirtmekte fayda var. Bu, oyuncular için isteğe bağlı, ilave bir alternatif olacaktır. engin içerik kapsamını göz korkutucu bir oyun süresi olarak bulan ve zorlu süreçte ilerlemek (veya atlamak) ya da istedikleri belirli öğeleri almak isteyenler (hepimizin favorileri var!)”

See also  Microsoft, Lezzetli Bir Xbox Konsolu Oluşturmak İçin En İyi Avustralya Şeker Mağazası ile Ortaklık Yapıyor

Tabii ki, bazı hayranlar mutlu değil çünkü mikro dönüşümler, özellikle premium oyunlarda oyun topluluğu tarafından biraz sıkıntı olarak görülüyor. Bu puanları normal yollarla kazanabilecekmişsiniz gibi görünse de, bu endişe kaynağı olmuştur. Ne olursa olsun, ifadeler 343’ün sadece fikri “keşfettiğini” öne sürüyorsa, topluluk geri bildiriminin 343’ün fikrini değiştirmesine neden olabilir.

Mikro dönüşümleri görmek ister misiniz? Halo: Master Chief Koleksiyonu? Aşağıdaki yorumlarda bana bildirin veya bana ulaşın Twitter @Cade_Under.