Fortnite sızıntıları, Sezon 3’e gelen başka bir Stranger Things işbirliğini ortaya koyuyor

Fortnite, 3. Sezon’da, lansmanından bu yana zevk aldıkları heyecan verici yeni silahlar ve kozmetik ürünlerle looper’ları tanıttı. Son sezonun fragmanında öne çıkan popüler bir silah, Ripsaw Launcher’dı ve artık oyuncuların deneyimlemesi için oyun içinde.

Fortnite’deki silah cephaneliği, belirli bir sezonun temasına uyan ve kullanımını haklı çıkaran yıllar içinde değişti. Bu sezon oyuncular, Hammer Assault Rifle ve DMR gibi oyunculara oynadıkları her maçta yüksek enerjili bir savaş sunan ve zamanla popüler hale gelen yeni silahların eklendiğini gördü.

Bununla birlikte, bir silah olarak kabul edilmeyen Grapple Gun gibi birkaç eşya, oyuncular bundan sonuna kadar zevk aldığı için oyun içinde popüler bir yeni eşya haline geldi. Sezon 3 fragmanının piyasaya sürülmesiyle birlikte, oyuncular, tek bir sıra halinde düzenlenirlerse yapıları, araçları ve düşmanlarını tek bir atışta kolayca yok edebilecekleri bir testere bıçağı gibi bir alay gördüler.

Resmi olarak Ripsaw Launcher olarak adlandırılan silah, bu hafta v21.10 güncellemesine eklendi ve oyuncuların kullanması için adada. İşte onu alabileceğiniz yer.

Ripsaw Launcher’ı alın ve şimdi adada kullanın

https://www.youtube.com/watch?v=mpNbVERV7Hc

Ripsaw Launcher, oyuncuların düşmanlarını talep etmeleri ve kesmeleri için artık oyun içinde bulunabilen, fırlatıcı tabanlı nadir bir silahtır. Bu silahların sınırlı bir miktarını Chest Loot veya Supply Drop’larda değil, yalnızca belirli bir POI’de bulabilirsiniz.

Silahı almak için önce Logjam Lotus’un (önceki Logjam Lumberyard) kuzeyinde bir Logjam deposuna inmeniz gerekir. İndikten sonra, içinde Logjam işareti bulunan binanın içine girmeniz gerekecek.

Binaya doğru ilerlerken, bu fırlatıcılardan 4 tanesini bir duvara monte edilmiş olarak görebileceksiniz, burada istediğiniz kadar etkileşim kurabilir ve donatabilirsiniz. Ayrıca 4 tanesini de yükünüzde istifleyebilirsiniz.

Bununla birlikte, her fırlatıcı, ondan çekebileceğiniz yalnızca 12 bıçaklı atışa sahiptir. Tek atışta yapıları parçalamak ve düşmanlarınızı ortaya çıkarmak için en iyi silah olarak uygundur. Ayrıca, bir bıçak onlara 100 hasar verdiği için düşman araçlarını yok etmek için kullanabilirsiniz.

See also  Fortnite: Where To Find A Sensor Backpack?

Başlatıcı için yeniden yükleme süresi 3,5 saniyedir. Yine de, bir kez döndürdüğünüzde, 10 saniye boyunca bunu yapmaya devam edecek ve yapı başına 25 hasar ve oyunculara 60 hasar verecektir. Silah ateşlendiğinde bir bıçak açacak ve düz bir dikey çizgide hareket edecek ve yoluna çıkan her şeyi yok etmeye devam edecek.

Bu, yakın dövüşler için ideal bir silah olmasa da, zamanlama ile başka silahlarla birleştirilirse, rakipleriniz için son derece ölümcül olabilir. Bununla birlikte, bu silahın geri tepme oranı son derece yüksektir, bu nedenle doğruluğu oldukça şüphelidir.