tecniqueza tarafından Jailbroken PS4 ile PS5 Oyun dosyalarına erişme

Sahne üyesi @canaltecniqueza, bazı PS4/PS5 uyumluluk hileleri ve Jailbroken PS4’ün yardımıyla PS5 oyunlarının içeriğini boşaltmanın ilginç bir yolunu paylaştı. Bu noktada pratik olarak bununla yapabileceğiniz pek bir şey yok, ancak yine de PS5 içeriklerini incelemenin bir yolu daha var. İşin püf noktası, temel olarak harici bir PS5 sürücüsünü bir PS4’e monte etmekten ve ardından FTP üzerinden erişmekten ibarettir.

Lütfen bunun son BD-JB istismar zinciriyle ilgisi olmadığını unutmayın.

Tecniqueza, Astro’s Playroom ile bir örnek paylaştı.

tecniqueza tarafından Jailbroken PS4 ile PS5 Oyun dosyalarına erişme Sahne üyesi @canaltecniqueza, bazı PS4/PS5 uyumluluk hileleri ve Jailbroken PS4'ün yardımıyla PS5 oyunlarının içeriğini boşaltmanın ilginç bir yolunu paylaştı. Bu noktada pratik olarak bununla yapabileceğiniz pek bir şey yok, ancak yine de PS5 içeriklerini incelemenin bir yolu daha var. İşin püf noktası, temel olarak harici bir PS5 sürücüsünü bir PS4'e monte etmekten ve ardından FTP üzerinden erişmekten ibarettir. - esenlerbocekilaclama

PS5 Games Dosya Dökümleri – Nasıl Yapılır

Teknik özelliklerden:

Nasıl yaptığımı anlatacağım!

  1. genişletilmiş olarak ps5’te bir hd formatı alın
  2. içeriği genişletilmiş hd’ye taşıyın
  3. hd’yi ps4 jailbreak’e bağlayın
  4. ftp’yi açın ve dosyaları görecek ve kopyalayabileceksiniz

Jailbroken PS4’e sahip olduğunuz sürece bu oldukça basittir.

Tecniqueza, oyunları FTP yoluyla PS5 harici sürücüsüne kopyalamaya ve ardından PS5’in dahili belleğine taşımaya izin veren “ters” bir yolun da mümkün olduğundan bahseder. Bazı raporlar, bunun insanların PS5 oyunlarını yedeklemelerinin bir yolu olabileceğini söylüyor. Oyunlar için uygun lisansa sahip değilseniz, oyunların (elbette) çalışmayacağını unutmayın; bu nedenle, bunun herhangi bir korsanlığa yol açmasını bekleyenleriniz hayal kırıklığına uğrayacaktır. Demolar veya iddiaya göre Astro’nun oyun odası gibi belirli bir lisans gerektirmeyen bazı istisnalar vardır.

Bunun ileride faydalı bir şeye yol açıp açmayacağını bekleyip görmemiz gerekecek. Bizi izlemeye devam edin!

Kaynak: @canaltecniqueza

See also  The House of the Dead Remake Lands on Xbox One, PS4 and PC Next Week - GLITCHED