Ücretsiz evcil hayvanlar, değerli taşlar ve daha fazlası (Haziran 2022)

Roblox EZ Robot Simulator, Roblox’ta çevrimiçi bir simülatör türü oyunudur. Simülatör kategorisindeki oyunları oynamayı seven oyuncular için mükemmel bir oyundur. EZ Robot Simülatörü, 5 Aralık 2021’de yaratıldı ve son zamanlarda kazandığı popülerlik göz önüne alındığında, Simülatör oyun türüne oldukça yeni bir ekleme yaptı.

Robotlar, her gün bilerek ve hatta bazen bilmeden kullandığımız, insanlar tarafından yapılmış harika bir yaratımdır. Birçok insan, robotların insan benzeri olduğu ve insan ırkının geri kalanından daha üstün ve daha güçlü olduğu gösterilen aksiyon dolu filmlerden ve web şovlarından hoşlanma eğilimindedir.

Bu size benziyorsa ve üstün insansı kavramını seviyorsanız ve bu insansıların sahip olduğu gücü deneyimlemek istiyorsanız, o zaman EZ Robot Simülatörü tam size göre.

EZ Robot Simulator, oyuncunun güçlü robotlar üzerinde kontrol sahibi olduğu ve oyundaki bu robotların güçlü dünyasının bir parçası olabileceği büyüleyici bir oyundur. Oyuncular ayrıca oyunun PvP modu altında diğer oyuncularla oynayabilir.

Oyuncular ayrıca iyi inşa edilmiş patronlara karşı savaşma ve onlara zorlu rekabet etme şansına sahip olabilir. Onları yenerek, seviyelerini yükseltme fırsatı elde edecekler. Oyunda çok sayıda oyun içi oyun modu, birçok eğlenceli robotik savaş, robotik yarış ve tonlarca ödül var.

Bugün, oyuncuların bazı sevimli ücretsiz evcil hayvanlar ve değerli taşlar için bu EZ Robot Simülatörü kodlarını kullanabilecekleri ve kullanabilecekleri bazı kodların bir listesini topladık.


Roblox: EZ Robot Simülatörü en güçlü robot olmak için kodlar

Roblox EZ Robot Simülatörü Aktif kodları (Haziran 2022)

youtube kapağı

Roblox’ta kodları kullanmak ve kullanmak genellikle oldukça kolay bir işlem olarak görülür. Bununla birlikte, çoğu oyuncunun sürprizine göre, bazen zor bir görev de olabilir.

See also  Kim Kardashian, 6 yaşındaki oğlu Saint'in Ray J kaseti hakkında Roblox mesajı almasının ardından gözyaşları içinde Kanye West'i aradığını açıkladı.

Örneğin, özel karakterli kodlar söz konusu olduğunda, kodu metin kutusuna yazmak, ilk başta insan gözünün göremediği bazı hatalara yol açabilir, ancak dikkatli bakmak, denerken aptalca bir hata yaptıklarını anlamalarını sağlar. kodunu girmek için ‘O’ ve ‘0’ arasındaki benzerlik, onu kod yazarken en yaygın hatalardan biri yapar.

Bu nedenle, oyuncuların kodları yazmak yerine, herhangi bir hatayı önlemek ve kullanım sürecini kolaylaştırmak için kodu kullanmak için kodu kopyalayıp metin kutusuna yapıştırmaları şiddetle tavsiye edilir.

Roblox’taki çoğu kod gibi, EZ Robot Destruction’ın yaratıcıları da bu kodların son kullanma tarihi ve geçerlilik süresi hakkında herhangi bir bilgi açıklamadı. Kullanım kodları, içerik oluşturucular tarafından belirlenen bu sona erme tarihinden sonra geçer; bu nedenle, oyuncuların süresi dolmuş kodları kullanamayacakları için bu kodları mümkün olan en kısa sürede kullanmaları önerilir.

Haziran 2022 itibariyle çalışan ve geçerli olan EZ Robot Simulator kodlarının bir özeti:

 • Icey – Fire Ice Pet için Redeem
 • Thunder – Thunder YT Pet için kullanın
 • NewYear2022 – 5.000 Mücevher için Kullan
 • Fanpet2022 – Özel Hayran Hayvanını Al
 • 2000Likes – Özel Evcil Hayvan için Kullan
 • 1000 Beğeni – EZ 1K Robot Pet için kullanın

Roblox EZ Robot Simülatörü Süresi Dolmuş Kodlar (Haziran 2022)

youtube kapağı

Redeem Codes, uzun süre aktif kalma eğiliminde değildir, ancak şansımıza, EZ Roblox Simulator için henüz süresi dolmuş kod yok.


EZ Robot Simulator’da kodları kullanma adımları

EZ Robot Simulator’da kodları kullanmak oldukça kolaydır ve oyuncular bunu aşağıda verilen adımları izleyerek yapabilirler:

 • Roblox uygulamasını PC’nize veya mobil cihazınıza indirin.
 • Kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapın.
 • Arama kutusunda “EZ Robot Simulator” kelimesini arayın, başlatın ve yüklenmesini bekleyin.
 • “Kodlar” düğmesini bulun ve tıklayın, ardından ekranda yeni bir pencere açılmalıdır.
 • Yukarıdaki listemizdeki aktif kodlardan herhangi birini kopyalayıp boş metin kutusuna yapıştırarak girin.
 • Kullan düğmesine tıklayın ve vaat ettiğiniz bedavanın tadını çıkarın.
See also  Bedava silah, ödüller ve daha fazlası (Haziran 2022)

Bu EZ Robot Simülatörü kodları işinize yaradı mı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!