The Last Of Us Part 1 PS5 Dosya Boyutu Onaylandı

The Last Of Us Part 1 PS5 Dosya Boyutu Onaylandı Yaramaz köpek bunu ortaya çıkardı Sonuncumuz Bölüm 1 PS5 için 79 GB ağırlığa sahip olacak ve bu da saat 48 GB olan PS4'teki The Last of Us Remastered'dan oldukça büyük. - esenlerbocekilaclama

Yaramaz köpek bunu ortaya çıkardı Sonuncumuz Bölüm 1 PS5 için 79 GB ağırlığa sahip olacak ve bu da saat 48 GB olan PS4’teki The Last of Us Remastered’dan oldukça büyük.

Buna ek olarak stüdyo, The Last of Us Part I’in Naughty Dog’un PS5 oyun motorunun güncellenmiş bir versiyonunda çalıştığı yaklaşan oyun için bir güncelleme gerçek listesinde de ortaya çıktı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Sony’nin yeni ev konsolunun gücü sayesinde neredeyse anında yükleme süreleri bekleyebiliriz.

The Last of Us Part I, 2 Eylül 2022’de PS5 için çıkacak ve PC’ye daha sonraki bir tarihte gelecek.

İlgili İçerik – Sony PS5 Tam Kılavuz – Yeni Kullanıcılar İçin PlayStation 5’te Açıklanan Her Şey

The Last of Us’ın orijinal versiyonu Haziran 2013’te PS3’te çıktı ve ertesi yıl PS4 için yeniden düzenlendi. Oyun, Amerika Birleşik Devletleri’ni harap eden zombi benzeri bir mantar salgınından kurtulan Ellie ve Joel’i, Ateşböcekleri olarak bilinen bir grup kurtulan aramak için ülke çapında dolaşırken takip ediyor.

See also  Xbox Kullanıcıları Microsoft'un Xbox Uygulamasının Bozuk Arama Çubuğunu Düzeltmesini İstiyor