Laugh’u Fortnite’ın en zehirli ifadesi yapan nedir?

Fortnite’da yıllar boyunca, epeyce ifade oldu. Tüm ifadeleri görmezden gelsek bile, oyuncuların lobide veya maçlar sırasında satın alabileceği, kilidini açabileceği, alabileceği ve kullanabileceği binlerce farklı ifade var. Icon Series dansları, küçük hareketler ve çapraz ifadeler dahil olmak üzere tonlarca farklı tür var.

Fortnite’da sağlıklı olan ve rakiplere karşı nazikçe kullanılabilecek bazı ifadeler var. Diğer ifadelerin çoğu nötrdür, çünkü gerçekten kimseye bir şey yapmaz veya söylemezler ve genellikle sadece eğlence için kullanılırlar.

youtube kapağı

Bununla birlikte, poster çocuğu “L’yi Al” olan aşırı toksik ifadeler de vardır. Son derece zehirli bir başka ifade de, yıllar içinde oldukça zehirli hale gelen “Gülün”. Ama onu bu kadar zehirli yapan nedir?


Fortnite: Why Laugh It Up inanılmaz derecede zehirli bir ifade

Laugh it Up oldukça basit bir ifadedir. Nadir nadirliğe aittir ve yalnızca içten bir kahkaha ve buna eşlik eden bir yan etki içerir. 2018’de Item Shop’ta giriş yaptı, bu yüzden uzun süredir piyasada değil.

Ayrıca toplam 32 kez Item Shop’ta bulundu, bu da oyuncuların onu almak için bolca fırsatı olduğu anlamına geliyor, bu kadar toksik olmasının nedenlerinden biri de bu. Nadir ifadeler pek zehirli değildir çünkü çok sık görülmezler. Elbette, zehirli bir şekilde kullanılabilirler, ancak bu her duygu için geçerlidir.

Laugh It Up’ı diğerlerinden ayıran şey, birçok Fortnite oyuncusunun buna sahip olması ve kullanmasıdır. Nadir olarak Nadir olabilir, ama gerçekte, bu başka bir şey değil.

Herhangi bir ifadenin toksik hale gelmesinin ikinci nedeni, genel kullanımdır. Çok kullanılan popüler ifadelerin toksik olma şansı çok daha yüksektir. Neredeyse ne olursa olsun, kimsenin kullanmadığı ifadeler muhtemelen toksik olamaz.

See also  You Spin My Head Right Round! - EarlyGame

Bir ifadenin toksik olarak kabul edilmesinin üçüncü ve belki de en büyük nedeni, kullanıldığı bağlamdır. Fortnite oyuncuları genellikle bir Zafer Royale veya eleme sonrasında ifadeler kullanır ve orada kullanılan bazı ifadeler oldukça zehirlidir.

Laugh It Up, hemen hemen her bağlamda hemen hemen aynıdır. Bu, yalnızca muhtemelen yeni ölen bir Fortnite oyuncusuna gülmekten oluşan bir ifade. Halihazırda muhtemelen en azından biraz üzgünler ve Laugh It Up, yerdeyken birini tekmelemenin özüdür.

Laugh It Up, tıpkı Take the L gibi, yalnızca diğer oyuncularla dalga geçmek için kullanılan oldukça güçlü bir geçmişe sahiptir. Popüler gülme ifadesi, çok az durumda toksik olmayan bir şekilde kullanılabilir.

L'yi gerçek hayatta alın ve aynı şeyi yapan bir Fortnite karakteri (Resim, Press Australia ile)"/>
L’yi gerçek hayatta alın ve aynı şeyi yapan bir Fortnite karakteri (Resim aracılığıyla Press Australia)

Laugh It Up’ı bu kadar zehirli yapan son bir faktör de, başka bir oyuncuyla savaştan önce, savaş sırasında veya sonrasında kullanıldığında övünmenin nihai biçimi olmasıdır. Kavga sırasında gülmek en büyük saygısızlıktır. Bunu daha önce yapmak da oldukça saygısızca.

Sonuç olarak, bu faktörler bir araya gelerek Laugh It Up’ı oyundaki tartışmasız en zehirli ifade haline getirdi. Terlemeler, diğer oyuncuları dövmek için bu tür ifadeleri kullanma eğilimindedir ve bu, biraz kullanılır.