Fortnite, Item Shop’u geliştirmek için ne yapmalı?

Fortnite Item Shop, 2017 yılının sonlarında piyasaya sürülmesinden bu yana binlerce farklı kozmetik ürüne sahip oldu. Oyun ücretsiz olduğu için Epic, oyuncularına oyun geliştiricisi için birincil gelir kaynağı olan kozmetik ürünleri satın almalarına izin veriyor.

2017’den beri 6.000’den fazla Fortnite kozmetik ürünü oyuna eklendi. Çoğu, oyuncuların onları V-Bucks karşılığında satın alabilecekleri Item Shop’ta çıktı.

Ne yazık ki, bazı kozmetik ürünler birkaç yıldan uzun süredir piyasada olmadıkları için nadirdir. Epic Games’in onları ne zaman oyuna geri döndüreceği bilinmiyor ancak bir Fortnite oyuncusu, Item Shop’u geliştirmek için harika bir öneride bulunuyor.


Bir oyuncunun Fortnite Item Shop önerisi, nadir eşyaları daha sık kullanılabilir hale getirmeyi amaçlıyor

Epic Games kısa süre önce en nadir Fortnite kozmetik ürünlerinden bazılarını mağazaya geri gönderdi. Bu eşyalar en az bir yıldır tonozluydu, ancak artık nadir değiller.

Geri dönmelerini bekleyen birçok oyuncu onları olabildiğince çabuk yakaladı ve elbette bu Epic Games’e de fayda sağladı.

Reddit kullanıcısı u/DesktopDrips, nadir eşyaların Item Shop’a daha sık dönmesini sağlamak için ilginç bir öneri paylaştı. Bu öneri hem oyunculara hem de oyun geliştiricisine fayda sağlayacaktır.

Yukarıdaki Reddit gönderisinde görebileceğiniz gibi, Fortnite oyuncusu, yalnızca bir yıl veya daha uzun süre saklanan nadir eşyaların bulunduğu yeni bir sekme önerdi.

Bu önerinin mağazayı iyileştireceğine ve oyuncuların daha fazla V-Bucks satın alırken istedikleri eşyaları satın almalarına izin vereceğine inanıyor. Şu anda bazı oyuncular eşyaları satın almadan önce geri gelmesini beklemeye karar veriyor, ancak bazıları uzun süre kasada kalıyor.

See also  Where To Find Hunting Rifles in Fortnite Chapter 3 Season 2

Epic Games bu özelliği uygulayacak mı?

Reddit kullanıcısının yaptığı öneri harika ve kesinlikle oyunculara fayda sağlayacak olsa da Epic Games’in bunu uygulaması pek olası değil.

Öğe Mağazasının, bazıları uzun süredir tonozlu olan öğeleri sürekli olarak döndürmesinin bir nedeni var. Birçok Fortnite Battle Royale oyuncusu nadir eşyalar ister, bu nedenle Epic Games uzun bir aradan sonra dükkana döndüklerinde çok para kazanır.

Finans bir yana, bu fikrin de geliştirilmesi gerekecek. Nadir öğelerin her gün veya iki günde bir iade edilmesi harika olmaz çünkü oyun geliştiricisi, dükkana geri dönmek için nadir öğeleri hızla tükenirdi.

Bu Nadir eşyalar geri döndü #Fortnite Item Shop:- Fono Follies: 392 gün- Sky Ray: 284 gün https://t.co/d42LNYlReE

Nadir eşyaları bir veya iki haftada bir getirmek daha mantıklı olacaktır. Ancak o zaman bile, Epic Games’in bu bölümü yalnızca birkaç nadir öğeyle sınırlaması gerekecek. Bir görünüm, bir ifade ve nadir bir kazma eklemek kulağa harika geliyor.

Fortnite geliştiricileri, Item Shop’a düzenli olarak yaklaşık 100 yeni öğe yayınlar. Bazen mağazada çok fazla eşya olduğu için gezinmek kolay olmuyor.

Bazı oyuncular Epic’in tüm kozmetik ürünleri her noktada kullanıma sunması gerektiğine inanıyor. Mağaza rotasyonlar yerine oyuncuların öğeleri nadirliklerine, türlerine ve diğer filtrelerine göre sıralayabilecekleri bir katalog olabilir.


Sorumluluk Reddi: Bu makale yazarın görüşlerini yansıtmaktadır.