Valve, haftalık Steam Deck gönderilerini ikiye katlıyor

Valve, üretimi ikiye katladığını açıkladığı için, bir Steam Deck’ine sahip olmak için mücadele edenler yakında bunu yapmak için daha kolay bir zamana sahip olacaklar.

Bu haber yetkiliden bir gönderi ile geliyor Okuyan Steam Deck Twitter sayfası: “Üretim hızlandı ve bugünden sonra her hafta iki katından fazla sayıda Steam Destesi göndereceğiz!”

Prey oynayan Steam Destesi
Buhar Destesi. Kredi bilgileri: Vana

Ek olarak gönderi, Valve’ın “son 2. çeyrek e-postalarını gönderdiğini” ve “3. çeyrek rezervasyon e-postalarının” 30 Haziran’da gönderileceğini belirtiyor. Gönderi ayrıca, e-postalarını bekleyenlerin rezervasyon durumlarını giriş yaparak Steam Deck sipariş sayfası.

Elde taşınır oyun cihazı birkaç gecikmeden sonra Şubat ayında piyasaya sürüldü ve üç farklı versiyonda satın alınabilir: biri 349 £, başka bir sürüm 459 £ ve en pahalısı 569 £. Valve’in üretim tesislerinde “parça kıtlığı ve COVID kapanmaları nedeniyle” daha önce planlanmış olan bahar sonu sürümünden ertelenmesine rağmen, sistem için bir bağlantı istasyonu da yolda.

Tüm Steam oyunları sistemde oynanamasa da Valve, uyumluluk için tüm kataloğu incelemeyi taahhüt etmiştir. Yayınlandığı sırada şu anda 1783 doğrulanmış başlık var, ek bir 1880 oynanabilir ve daha fazlası sürekli olarak ekleniyor.

Buhar Güverte
Buhar Destesi. Kredi bilgileri: Vana

Öte yandan Steam Deck konsolları için bir SSD modunun sistem için güvenli olmadığı, Valve donanım tasarımcısı Lawrence Yang tarafından reddedildi. Modu tespit ettikten sonra Yang, bunun neden güç ve ısınma sorunlarına yol açtığını açıkladı ve onu kendi konsolu için kullanmaya karar veren herkesin “ömrünü önemli ölçüde kısaltacağını” paylaştı.

See also  Upgrade your PS5 storage with the new Apacer AS2280Q4U SSD