Yayın Tarihi, Sunucu Kapalı Kalma Süresi ve Daha Fazlası

Zaman tekrar geldi. Fortnite Sezon 3 için yepyeni bir yama, hepimizin bildiği ve sevdiği battle royale’de bazı değişiklikler getiren 21.20 güncelleme seti ile yolda.

21.20 güncellemesinde oyuncular için oyunu canlandırmaya yardımcı olacak ne gibi değişiklikler bekleyebiliriz? Şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada.

Kaçırmayın: Razer’ın Üstün Oyun Dizüstü Bilgisayarlarını Şimdi Keşfedin

Fortnite 21.20 Güncelleme Çıkış Tarihi

Sürekli olarak güvenilir Fortnite haberlerine göre Twitter hesabı @ShiinaBRFortnite için 21.20 güncellemesi, lansmanından önce hazırlama sunucularına zaten eklendi.

Epic tarafından oyunun hazırlık sunucularına bir Fortnite yaması eklendiğinde, oyuna bir sonraki hafta eklenecektir, yani bu son güncelleme 5 Temmuz 2022 Salı günü başlayacak. her zamanki 1:00 PST / 4:00 EST / 9:00 BST geçmişte Fortnite güncellemelerinden beklediğimiz şey.

Bu güncellemelere, oyunda yapılan tüm değişikliklerin eksiksiz olarak uygulanmasını sağlamak için bir kapalı kalma süresi de eşlik ediyor. Kapalı kalma süresi, güncellemenin planlandığı tarihten yaklaşık 30 dakika önce başlayacak ve oyun, ardından 2-4 saat arasında bir kesinti süresine devam edecek. Bu süre zarfında Fortnite’a giriş yapılamaz. Platformların sunucuları farklı oranlarda geri yüklenir, bu nedenle hangi platformların tekrar kullanılabilir olduğuna dikkat edin.

Fortnite 21.20 Güncellemesinde Neler Bekleniyor?

Bu son yamada yazılı olarak herhangi bir içerik sızıntısı olmadı, ancak 21.20 güncellemesi sırasında bekleyebileceğimiz en azından bazı değişiklikleri ve yeni özellikleri biliyoruz.

Gerçeklik Ağacının etkisi sayesinde haritadaki değişiklikler devam ederken, bekleyebileceğimiz bazı değişiklikler 21.10 güncellemesi sırasında zaten gerçekleşmeye başladı. Logjam Lumberyard ve daha yakın zamanda Butter Barn, görünüşlerini değiştiren gerçeği çarpıtan efektlerle sürekli değişiyor. Sezon ilerledikçe bu durumun devam etmesi muhtemel.

Fortnite’ın 21.20 güncellemesi sırasında şu anda gerçekleştirmemiz gereken ilk onaylanan özellik, 3. sezonun 5. hafta görevleriyle birlikte 7 Temmuz 2022 Perşembe günü başlayacak olan Battle Pass’a eklenen Indiana Jones’tur.

See also  2022 itibariyle Fortnite oyununda kaç tane bot var?

Bu özellikli seviye setinin şimdiye kadar sadece ilk seviyesi ortaya çıktı ve oyuncuların arkeoloğun kilidini özel hasat araçları, silah kaplamaları ve daha fazlasıyla birlikte kozmetik bir kıyafet olarak açmasına izin verdi.

Fortnite Indiana Jones kozmetik ürünleri 21.20 güncellemesinden sonra tanıtılacak

Yayın Tarihi, Sunucu Kapalı Kalma Süresi ve Daha Fazlası Zaman tekrar geldi. Fortnite Sezon 3 için yepyeni bir yama, hepimizin bildiği ve sevdiği battle royale'de bazı değişiklikler getiren 21.20 güncelleme seti ile yolda. - esenlerbocekilaclamaBüyütmek için tıklayın

21.20’de gerçekleşeceğini bildiğimiz ikinci etkinlik, ada başvurularının sona erdiği 12 Temmuz 2022 Salı gününden kısa bir süre sonra başlayacak olan Fortnite’s No Sweat Summer yaratıcı etkinliği.