PS5, PS4, Xbox ve PC için Soul Hackers 2, Succubus’u Açıklayan Yeni Fragman Aldı

Haberler

Atlus, yakında çıkacak olan JRPG Soul Hackers 2’nin oyunda yer alacak şeytanlardan birine odaklanan günlük fragmanlarından birini yayınladı.

Bugün Atlus, yakında çıkacak olan JRPG Soul Hackers 2’nin oyunda yer alacak şeytanlardan birine odaklanan günlük fragmanlarından birini yayınladı.

Bu sefer son Shin Megami Tensei V’de de ortaya çıkan en klasik Megami Tensei şeytanlarından biri olan Succubus’u ortaya çıkarıyoruz.

Çoğu günlük fragmanda olduğu gibi, fal sıralamasında Terazi’yi en üstte ve Başak’ı en altta gören günlük burç yorumunu da alıyoruz.

Aşağıdaki videoyu inceleyebilirsiniz.

Soul Hackers 2, 25 Ağustos’ta Japon lansmanından sadece bir gün sonra, 26 Ağustos’ta PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC (Steam ve Windows Store) için çıkacak.

Orijinal fragmana, bolca ekran görüntüsüne, ikinci bir galeriye, daha fazla görüntüye, daha fazla ekran görüntüsüne, başka bir galeriye, oynanışı anlatan bir videoya, bir tane daha, bir tane daha, bir dördüncü ve en son, tonlarca oyunun üstüne göz atabilirsiniz. , ve İngiliz oyuncu kadrosunu ortaya çıkaran başka bir fragman.

Ayrıca, biri Mithras’a odaklanan, bir Şabat’ı ifşa eden, biri Saturnus’un dönüşünü gösteren, biri Milky Frost’u ifşa eden, biri Take-Minakata’yı gösteren, biri Seiryu’yu gösteren, biri Seiryu’yu gösteren, biri Şabat’ı gösteren, diğeri Pizza ile ilgili olan önceki günlük fragmanları izleyebilirsiniz. Bar Heidrun hakkında ve bir tanesi Fortuna’yı ifşa ediyor.

Atlus oyunu resmi olarak şöyle tanımlıyor:

“Soul Hackers 2, Devil Summoner: Soul Hacker’ın özünü devralırken, oyun konseptini daha tanımlanmış bir sanat stili, bağımlılık yaratan RPG oyunu ve ATLUS’un bir sonraki seviye hikaye anlatımıyla geliştirir. Shin Megami Tensei evreninde geçen Soul Hackers 2, iki Aion Ajanı, Ringo ve Figür ve onların dünyanın yıkımını durdurmak için verdikleri mücadele hakkında yepyeni bir hikayeyi takip ediyor.

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Eiji Ishida ve Mitsuru Hirata’nın üstlendiği diğer kadroda, MONACA’nın bestelediği müzikler, Shirow Miwa’nın karakter tasarımları ve Yapım Müdürü Shinjiro Takata yer alıyor.”

See also  New PS5 stock at Amazon today - how to buy one