Xbox, Quake 4’ü PC’de test etmenizi istiyor – bekle, ne olacak?

QuakeCon 2022 Ağustos’ta başlıyor ve her türlü eğlenceli duyuruyu getireceğinden eminiz ve umarız 2021’deki Quake remaster’ına uygun bir şeyler getirir. Bu en sevilen FPS oyunu değil, ancak Quake 4 Game Pass sürümü çıkacak gibi görünüyor. kartlar – Xbox Insider oyuncuların “Quake 4’ü önizlemesini” istediği için mantıklı olan tek şey bu.

Quake 4, Raven Software tarafından geliştirildi ve 2005’te piyasaya sürüldü ve o zamandan beri olduğu yerde, yeni yeni başlayan Steam’de dijital olarak da dahil olmak üzere piyasaya sürüldü. Ayrıca GOG’da da kolayca bulunur. Yine de, nedense Xbox, insanların bu 17 yaşındaki oyunu “önizleme” yapmasını istiyor.

İşleri daha da kafa karıştırıcı hale getirmek için, çok oyunculu oyun Wolfenstein: Enemy Territory, yakın zamanda Steam’de ücretsiz hale getirilmiş olan ön izleme için de mevcut. Microsoft’un artık yapmadığını söylemesi dışında bu oyunların Xbox konsolları için geriye dönük uyumlu hale getirildiğini öneriyoruz – ve bu kesinlikle Quake 4’ün PC versiyonu.

Özel bir yeniden düzenleme veya herhangi bir özel güncelleme gibi görünmüyor, ancak Quake 4’ün artık dosya ince ayar yapmadan yerel olarak daha yüksek çözünürlüklerde çalıştığı bildiriliyor. Bir Game Pass sürümü Quake 4 için en mantıklı neden gibi görünüyor, ancak Xbox’ın neden 17 yaşındaki bir Doom 3 motor oyununu önizlemesi gerektiğinden hala emin değiliz.

git Xbox İçeriden Bilgi Merkezi Quake 4’ü ücretsiz olarak denemek istiyorsanız Microsoft Store aracılığıyla. Wolfenstein: Enemy Territory’nin buna nasıl uyduğu, ancak herkesin tahminidir.

id Software artık Doom Eternal ile temelde bitti, şimdi “uzun süredir devam eden ikonik bir aksiyon FPS’si” üzerinde çalışıyor – Quake 5 olabilir mi?

See also  Ps5 Pro Playstation Sony Release In The Works Amd Chip Soc Developer Job Hiring Canada