THREE HOPES İNCELEME – Fodlan’a Hoş Geldiniz Dönüşü — GameTyrant

Oyunun oynanışında şaşırtıcı miktarda derinlik var. Ateş Amblemi Savaşçıları: Üç Umutbir yan üründen beklenecek olan Yangın Amblemi: Üç Ev. Yüzeyde sadece başka bir Musou oyunu gibi görünen şey, aslında, oyuncuyu savaş alanında bir karakteri kontrol ederken hokkabazlık yapmaya ve aynı zamanda düşman tahkimatlarına kararlı saldırılar yapmaya zorlayan gergin, stratejik bir askeri simdir.

Yanlış yerleştirilmiş bir birim veya bir düşman askerini pervasızca itmek, feci bir başarısızlıkla sonuçlanabilir; bu, savaşta bir karakteri kaybetmenin onları tamamen kaybetmek anlamına geldiği Klasik modda oynarken daha da cezalandırıcıdır. Bu stratejik odak nedeniyle, oyuncular doğrudan karşı orduya zarar verecekleri kadar taktik menüden güçlerini yönlendirmek için de zaman harcayacaklar.

Aksiyonun kendisine gelince, her karakterin aynı sınıf içinde bile benzersiz olan oldukça farklı bir hissi vardır. Lorenz ve Lysithea her ikisi de sihir kullanabilir, ancak bunu nasıl yaptıkları ve sihirlerinin etki gösterme şekli biraz farklıdır. Bunun nedeni çoğunlukla her karakterin aksiyona farklı bir çeşitlilik seviyesi sunan benzersiz, pasif özellikleridir.

Bulunan sistemlerin çoğu Üç Ev geri dön Üç Umuttaburlar, emir subayları ve Savaş Sanatları dahil. Omega Force, tüm bunları inanılmaz bir beceriyle kendi oyunlarına uyarladı ve onları fark edilir bir şekilde kırmadan yeni rollere uyacak şekilde büktü.

Taburlar artık belirli silah türlerine karşı dirençler sunarak birimlere savaşta daha fazla çok yönlülük sağlıyor. Adjutantlar, kritik saldırılar sırasında saldırgan destek sunarken, liderlerine zaman zaman yardım etmek için savaşa atlayacaklar. Ve Combat Arts, herhangi bir savaşın gidişatını değiştirebilecek güçlü, sınırlı kullanımlı saldırılara dönüşerek aksiyona geçiş oyununu çok sorunsuz hale getiriyor.

Her bir farklı savaş parçası, bazı hedefler ve ortamlar tekrar etse bile, savaşları eğlenceli ve ilginç hale getirmek için bir araya geliyor. Dövüşün anbean hissi yüce ve onu besleyen tüm küçük sistemler onu daha iyi hale getiriyor.

See also  Check Out This Working Fisher-Price Xbox Controller Mod – Review Geek

Oyunun diğer yüzü, kampta olan her şeydir ve kampta Garreg Mach Manastırı’na çok benzer bir işlev görür. Üç Ev. Burası oyuncuların acemileriyle etkileşime girebileceği, destek puanları kazanabileceği, silahları yükseltebileceği, sınıfların kilidini açabileceği ve hem hikayeye hem de savaşlara geri besleme yapan hemen hemen tüm diğer destek sistemlerine sahip olabileceği yerdir.

Hepsinde güzel bir sinerji var ama Üç Umut aynı oyun sonundaki çöküşün bir kısmı var Üç Ev den muzdarip olmak. İstenen tüm karakter sınıfları edinildikten ve ustalaştıktan sonra, oyunun RPG yönleri biraz düşer ve her şey biraz fazla kolay gelmeye başlar. Ayrıca bir düşman birime kilitlendiğinde kamerada en katı mideyi bile bulandırabilecek birkaç sorun var.